Polecane serwisy www

Internet to najbogatsze źródło informacji jakie kiedykolwiek stworzyła ludzkość. Łatwo jednak przeoczyć rzeczy ważne, koncentrując uwagę na niepotrzebnych. Linki do stron www, które mogą być interesujące dla każdego lekarza.

Strona z interakcjami leków - czy ktoś zna link?

2016-12-02 o godzinie 20:23:48

Ktoś kiedyś wrzucił link do strony, na której można wyszukiwać interakcje leków...

Polecane serwisy www | komentarzy: 3

Pizzagate

2016-11-20 o godzinie 01:06:56

“hotdog” = boy “pizza” = girl “cheese” = little girl “pasta” = little boy “ice cream” = male prostitute “walnut” = perso...

Polecane serwisy www | komentarzy: 1

Nowy blog pisany przez lekarza - przewodniczącego Porozumienia Rezydentów

2016-07-17 o godzinie 22:22:43

Damian Patecki założył bloga i prosi o udostępnianie, więc udostępniam. Znam go osobiście i zawsze jestem c...

Polecane serwisy www | komentarzy: 5

O nas piszą, czyli znalezione w blogosferze.

2016-06-24 o godzinie 17:00:06

Imponujący wizualnie (zdjęcie!) i zawartością (tu pewnie nie wszyscy się zgodzą) blog pewnej Pani Mecenas specjalizującej się w reprezentacji osób poszkodowanych w cywilnych procesach sądowych w sprawach związanych ze szkodą na...

Polecane serwisy www | komentarzy: 0

Film, który powinien być wyświetlany w każdym POZ i aptece

2016-03-19 o godzinie 15:16:03

i dodatkowo w każdym bloku reklamowym w...

Polecane serwisy www | komentarzy: 4

Wynajem aut

2015-08-30 o godzinie 18:14:06

Witam, Gorąco polecam Warszawską wypożyczalnie aut C-RENTAL. Przemiła obsługa, minimum formalności,...

NOWY MINISTER ZDROWIA

2015-06-16 o godzinie 17:44:51

NIE WIEM CO SĄDZIĆ O TYM !! http://wpolityce.pl/polityka/256260-ujawniamy-tasmy-zembali-...

Polecane serwisy www | komentarzy: 24

Likwidacja mojego sklepu CENY poniżej hurtowych

2015-06-11 o godzinie 10:35:38

Jestem lekarzem, który przenosi się z rodziną do Australii. W związku z tym...

Aplikacja mobilna o szczepieniach

2015-01-13 o godzinie 19:21:42

Wspólnie z Zespołem przygotowaliśmy aplikację mobilną dotyczącą szczepień: MeduSzczepienia. Aplikacja działa na razie pod systemem Android. Wewnątrz aplikacji: - informacje o szczepieniach, sprawdzona rzetelna wiedza (konsultowana przez ekspertów Państwowego Zakładu Higieny); - prowadzenie ...

Polecane serwisy www, Choroby zakaźne, Epidemiologia, Medycyna rodzinna, Zdrowie publiczne | komentarzy: 0

Konsylium Onkologiczne ON-LINE

2014-12-15 o godzinie 10:37:03

Witam, mam przyjemność zaprezentować państwu stronę www.konsyliumonkologiczne.pl Jak państwo sądzicie, czy ...

Polecane serwisy www, Chirurgia onkologiczna, Radioterapia onkologiczna, Onkologia kliniczna, Chirurgia ogólna, Radiologia i diagnostyka obrazowa | komentarzy: 8

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij