Przewlekłe zespoły bólowe

Konsylium24.pl to największy w Polsce lekarski serwis społecznościowy. Każdego dnia ponad 66000 zarejestrowanych lekarzy pomaga sobie nawzajem rozwiązywać trudne problemy kliniczne. W serwisie toczą się również żywe dyskusje etyczne i światopoglądowe związane z wykonywaniem zawodu lekarza.

Bóle kręgosłupa, dyskopatia, terapia manualna?

2016-09-15 o godzinie 12:49:37

Witam chciałabym Was prosić o pomoc. Mój tata ma problemy z kręgosłupem. Pierwsze problemy zaczęły się kilka lat temu, wtedy był leczony za granicą,mówi,że miał jakieś zabiegi, masaże i dostawał tabletki niestety nie jest w stanie powiedzie co to było. Potem był spokój do początku sierpnia tego ...

Przewlekłe zespoły bólowe, Rehabilitacja medyczna, Neurochirurgia, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, M54.3 rwa kulszowa, M54.5 ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej | komentarzy: 15

rwa kulszowa

2013-08-31 o godzinie 09:40:54

Od 2 tyg obj.rwy kulszowej lewostronnej.Leczona-ketonal,masarze,Podczs chodzenia bez dolegliwosci.Boli po dluzszymsiedzeniu i wymuszonej pocycji ciala.RTG ok,l-s -bez dyskopatii...

Przewlekłe zespoły bólowe, Neurologia, Neurochirurgia, Rehabilitacja medyczna, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, M54.3 rwa kulszowa | komentarzy: 30

ból okolicy podpotylicznej, ból skroni

2013-07-22 o godzinie 13:55:54

Witam wszystkich, od ponad roku czasu mam ból w okolicy podpotylicznej i prawej okolicy skroniowej, masę badań i nic szczególnego, RTG< CT,MRI głowy bez zmian, CT i RTG kręg...

Przewlekłe zespoły bólowe, Neurochirurgia, Neurologia, R51 ból głowy | komentarzy: 31

iniekcje na zlecenie specjalisty

2011-03-16 o godzinie 17:59:45

Witam.Mam problem.Pacjent otrzymał zlecenie na injekcje od lekarza specjalisty neurologa.Pelęgniarka sali zabiegowej przychodni w ktorej pracuje neurolog...

Przewlekłe zespoły bólowe, Medycyna rodzinna, M54 bóle grzbietu | komentarzy: 20

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij