Refundacja

Forum dotyczące ustawy refundacyjnej.

refundacja leków do IVF 3 cykle

2016-01-25 o godzinie 15:08:54

Witam! Mam zapytanie do kolegów ginekologów, zwłaszcza tych zajmujących się leczeniem niepłodności. Czy ktoś z Was wystosował pismo do NFZ czy MZ w sprawie refundacji leków do IFV lub napiszcie po prostu jak Wy rozumiecie zapisy w ChPL. Mam na myśli leki typu Fostimon, Menopur, Gonal F etc......

Refundacja, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 1

Refundacja Ventolin 100 mcg/dawkę aerozol - CHPL a definicja POChP

2016-01-07 o godzinie 20:26:26

Z definicji na stronie Wikipedii: Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP):... zespół chorobowy charakteryzujący się postępującym i niecałkowicie odwracalnym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Jeśli "niecałkowicie odwracalne", to może także "częściowo odwracalne", tak ja...

Refundacja, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 7

encorton w organizującym się zapaleniu płuc - jaka odpłatność?

2015-12-15 o godzinie 19:49:37

Pacjent po hospitalizacji, w karcie informacyjnej rozpoznanie J84.4 a poniżej dopisek "ro...

Refundacja, Choroby płuc, Medycyna rodzinna | komentarzy: 3

Lekarski projekt ustawy refundacyjnej „odmrożony”!

2015-11-24 o godzinie 15:59:32

Marszałek Sejmu nadał bieg projektowi ustawy refundacyjnej przygotowanemu przez Porozumienie Zielonogórskie, który w poprzedniej kadencji utknął w podkomisji – drukowi z projektem nadano numer 25. ...

Refundacja | komentarzy: 11

Recepty dla pacjentów prywatnych u stomatologa

2015-11-17 o godzinie 18:23:46

W zaprzyjaźnionym gabinecie stomatologicznym właściciel postanowił zrobić porządki i wymyślił, że lekarze (wszyscy zatrudnieni na umowę o pracę) powinni sobie wyrobić osobne bloczki recept dla pacjentów przyjmowanych komercyjnie, nie w ramach NFZ, pełnopłatnych. Są to pacjenci poradni, a nie całk...

Refundacja | komentarzy: 18

Risperidon w chorobie Huntingtona

2015-10-11 o godzinie 18:10:15

Od neurologa mam zaświadczenie że na ryczał...

Refundacja | komentarzy: 1

płatne DTPa

2015-10-07 o godzinie 20:06:15

Pytanie jednej z mam. Chciałaby szczepić szczepionkami refundowan...

Refundacja, Pediatria | komentarzy: 4

Umowa na wystawianie recept - w trakcie specjalizacji.

2015-10-07 o godzinie 09:13:19

Witam. Jestem w trakcie spec z Gin Poł ( 5 rok ). Otrzymałem propozycję pracy w prywatnej przychodni, tylko pacjenci komercyjni. Szef wymaga własnego bloczka recept. Do tej pory pracyując tylko w szpitalu pisałem recepty ref...

Refundacja, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 17

wniosek na refundację zaopatrzenia ortopedycznego

2015-10-02 o godzinie 17:06:27

Witam Chciałbym zapytać czy kto z was orientuje się kto może wystawić "ZLECENIE NA ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE" refundowane przez NFZ? Jestem rezydentem II...

Refundacja, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 2

IB czy nie IB

2015-06-30 o godzinie 18:12:37

Wpadł wczoraj do poradni babsztyl (opiekunka) z prawie 100-letnią pacjentką pod pachą. Pierwszy raz. Nie umówiła wizyty. Nie zadzwoniła nawet do poradni czy jest możliwość ekstra przyjęcia starszej pani (bo dodzwonić się nie można). Tak po prostu wsadziła panią do taksy i ryzyk- fizyk przyjecha...

Refundacja | komentarzy: 10

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij