Refundacja

Forum dotyczące ustawy refundacyjnej.

refundacja Kreonu

2014-04-16 o godzinie 15:35:22

Czy pacjentowi po częściowej resekcji trzustki można wypisać Kreon bezpłatnie? Mam takiego pacjenta- z biegunkami tłuszczowymi i cukrzycą , po resekcji trzustki , ale częściowej. Był ostatnio na kontroli u gastrologa i otrzymał Kreon na 100% oraz "ciepłą doradę" dla mnie, że chyba nie wiem ,co cz...

Refundacja, Gastroenterologia, Medycyna rodzinna | komentarzy: 0

Czy eMpendium to wiarygodne źródło informacji o poziomach refundacji?

2014-04-08 o godzinie 19:33:29

Pytanie jak w tytule postu. Moja przychodnia, do której wracam po rocznym urlopie macierzyńskim nie ma internetu, ani tez nie wyposaza l...

Refundacja | komentarzy: 2

obłuda i cwaniactwo

2014-03-31 o godzinie 23:31:17

Pierwszy raz piszę post ale przed chwilą trafiłem przed chwilą na taki oto wyciskacz łez na stronie tej firmy: http://domsueryder.org.pl/zycie-pacjentow-podlaczonych-do-respiratorow-zagrozone-dlaczego/ a dlaczego trafiłem na stronę tej firmy która części z was daje pracę? w Gliwicach - ale...

Refundacja, Anestezjologia i intensywna terapia, Choroby płuc, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 7

Anybiotyk nierefundowany w postaci zawiesiny

2014-03-12 o godzinie 14:00:27

Mam dość zastanawiania się , jakie poniosę kary wypisując antybio...

Refundacja | komentarzy: 0

Refundacja leków p/jaskrowych

2014-02-19 o godzinie 20:00:00

Witam Jak prawidłowo wypisac pacjentowi z ja...

Refundacja, Okulistyka | komentarzy: 8

Co oznacza X na recepcie dla refundacji?

2014-02-04 o godzinie 18:26:39

Witam, otrzymałem w dniu dzisiejszym linka na pocztę z Medycyny Praktycznej z prelekcją pt "Dokumentacja medyczna w gabinecie lekarza psychiatry" - lek. med. Monika Jezierska-Kazberuk. Pani Doktor jest Zastępcą Dyrektora Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ ds. Medycznych. Wysłuchałem ...

Refundacja | komentarzy: 140

nienależna refundacja

2014-02-03 o godzinie 16:26:23

Wypisałam pacjentowi lek na refundację- która mu się nie należy- było to w sumie 5 opakowań, za które refundacja wyni...

Refundacja | komentarzy: 18

Refundacja w NPL

2014-01-23 o godzinie 16:12:27

Witam wszystkich, Piszę z taka prośbą, otóż pracuje w Nocnej Pomocy Lekarskiej i interesuje mnie jak wystawiacie recepty na antybiotyki w ramach dyżurów w NPL. Chodzi mi tu oczywiście o refundacje. Ostatnio spotkałam s...

Refundacja | komentarzy: 8

Materac hydropneumatyczny-refundacja

2014-01-15 o godzinie 17:43:15

Pacjentka po złamaniu szyjki kosci udowej, swiezo po zabiegu operacyjnym. Czy przysługuje jej refu...

Refundacja | komentarzy: 6

Betaserc u inwalidy wojennego

2014-01-13 o godzinie 23:30:30

Witam, mam dwie starsze pacjentki (jako dzieci były więzione w obozie koncentracyjnym). Obu neurolodzy zalecili Betaserc na zaw...

Refundacja | komentarzy: 9

Nowe zasady dotyczące cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Zamknij