Refundacja

Forum dotyczące ustawy refundacyjnej.

Refundacja pieluchomajtek F72 ? Przysługuje czy nie?

2016-05-10 o godzinie 13:44:19

Przy jakich jednostkach chorobowych ( ICD-10) można zapisywać pieluchomajtki z refundacją? F73 -głebokie upośledzenie...

Refundacja | komentarzy: 2

Proteza zębowa- refundacja

2016-03-29 o godzinie 09:59:38

Witam, mam pytanie: czy należy się jakakolwiek refundacja pot...

Refundacja, Ortodoncja | komentarzy: 3

refundacja leków do IVF 3 cykle

2016-01-25 o godzinie 15:08:54

Witam! Mam zapytanie do kolegów ginekologów, zwłaszcza tych zajmujących się leczeniem niepłodności. Czy ktoś z Was wystosował pismo do NFZ czy MZ w sprawie refundacji leków do IFV lub napiszcie po prostu jak Wy rozumiecie zapisy w ChPL. Mam na myśli leki typu Fostimon, Menopur, Gonal F etc......

Refundacja, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 1

Refundacja Ventolin 100 mcg/dawkę aerozol - CHPL a definicja POChP

2016-01-07 o godzinie 20:26:26

Z definicji na stronie Wikipedii: Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP):... zespół chorobowy charakteryzujący się postępującym i niecałkowicie odwracalnym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Jeśli "niecałkowicie odwracalne", to może także "częściowo odwracalne", tak ja...

Refundacja, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 7

encorton w organizującym się zapaleniu płuc - jaka odpłatność?

2015-12-15 o godzinie 19:49:37

Pacjent po hospitalizacji, w karcie informacyjnej rozpoznanie J84.4 a poniżej dopisek "ro...

Refundacja, Choroby płuc, Medycyna rodzinna | komentarzy: 3

Lekarski projekt ustawy refundacyjnej „odmrożony”!

2015-11-24 o godzinie 15:59:32

Marszałek Sejmu nadał bieg projektowi ustawy refundacyjnej przygotowanemu przez Porozumienie Zielonogórskie, który w poprzedniej kadencji utknął w podkomisji – drukowi z projektem nadano numer 25. ...

Refundacja | komentarzy: 11

Recepty dla pacjentów prywatnych u stomatologa

2015-11-17 o godzinie 18:23:46

W zaprzyjaźnionym gabinecie stomatologicznym właściciel postanowił zrobić porządki i wymyślił, że lekarze (wszyscy zatrudnieni na umowę o pracę) powinni sobie wyrobić osobne bloczki recept dla pacjentów przyjmowanych komercyjnie, nie w ramach NFZ, pełnopłatnych. Są to pacjenci poradni, a nie całk...

Refundacja | komentarzy: 18

Risperidon w chorobie Huntingtona

2015-10-11 o godzinie 18:10:15

Od neurologa mam zaświadczenie że na ryczał...

Refundacja | komentarzy: 1

płatne DTPa

2015-10-07 o godzinie 20:06:15

Pytanie jednej z mam. Chciałaby szczepić szczepionkami refundowan...

Refundacja, Pediatria | komentarzy: 4

Umowa na wystawianie recept - w trakcie specjalizacji.

2015-10-07 o godzinie 09:13:19

Witam. Jestem w trakcie spec z Gin Poł ( 5 rok ). Otrzymałem propozycję pracy w prywatnej przychodni, tylko pacjenci komercyjni. Szef wymaga własnego bloczka recept. Do tej pory pracyując tylko w szpitalu pisałem recepty ref...

Refundacja, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 17

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij