Relacje z NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia - największy płatnik w publicznym systemie opieki zdrowotnej. Większość lekarzy musi współpracować z wymagającymi urzędnikami, stosem przepisów i ciągłymi zmianami. Nie daj się zaskoczyć lub zostać ukarany - dyskutuj.

zgłoszenie lekarza do NFZ

2017-04-20 o godzinie 16:32:04

Jestem w trakcie zmiany pracy. W mojej poprzedniej pracy, zgodnie z umową, jaką podpisalam, zlożyłam wypowiedzenie z miesięcznym wyprzedzeniem. Od przyszłego miesiąca mam podjąć nowa pracę, a tymczasem mój nowy pracodawca nie może mnie zgłosić do NFZ-u, bo okazuje się, że poprzedni mnie nie wyrej...

Relacje z NFZ, Psychiatria | komentarzy: 23

Prawnik na Śląsku dla lekarza

2017-04-20 o godzinie 09:45:38

Czy ktoś z szanownych Kolegów i Koleżanek może polecić na Ś...

Relacje z NFZ | komentarzy: 0

helooł, PiSowcy !!! kiedy likwidacja NFZ???

2017-03-24 o godzinie 13:38:17

Zabił mnie dziś NFZ kilkakrotnie po pierwsze okazało się, że wygaśnięcie umów na recepty dla rodziny nie oznacza automatycznie, że po prostu to uprawnienie posiadam, lecz że mam złożyć wniosek o przedłużenie prawa do jego posiadania po drugie, okazało się, że moja umiłowana OIL zmieniła mi ...

Relacje z NFZ, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 37

deklaracje w POZ

2017-03-24 o godzinie 10:48:25

Proszę Was o poradę, skończyłam specjalizację z pediatrii, zdałam egzamin i zamie...

Relacje z NFZ, Medycyna rodzinna, Pediatria, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 2

Czy ktoś z Państwa wie co dalej z finansowaniem przez NFZ Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych??

2017-03-21 o godzinie 10:31:35

Czy ktoś z Państwa wie co dalej z finansowaniem przez NFZ Zakładów Opieku...

Relacje z NFZ | komentarzy: 0

AOS od czerwca

2017-02-27 o godzinie 09:13:44

Mówią o POZ, o szpitalach, a o AOS cisza... coś ktoś wie konkretnego? I druga spraw...

Relacje z NFZ | komentarzy: 24

Nowe zarządzenie dotyczące rehabilitacji

2017-02-09 o godzinie 22:49:39

Jak oceniacie nowe zarządzenie dotyczące podziału pacjentów na JGP w rehabilitacji ogólnoustrojowej? Jak w Waszych szpitalach / oddziałach wygląda rozliczan...

Relacje z NFZ, Rehabilitacja medyczna | komentarzy: 4

Wycena punktowa porad w PZP

2016-12-30 o godzinie 20:11:35

Zgodnie z obwieszczeniem Prezesa Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji z dnia 29 czerwca 2016 r. w sprawie taryf świadczeń gwarantowanych w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień wzrosła wycena punktowa porad w PZP (szczegóły tutaj: http://www.aotm.gov.pl/obwieszczenie-w...

Relacje z NFZ, Psychiatria | komentarzy: 33

Psychiatria środowiskowa jest niepotrzebna...

2016-12-09 o godzinie 19:23:19

...przynajmniej w powiecie gostyńskim. Właśnie się dowiedziałem od kierownik poradni, że fundusz nie przedłuży jej kontraktu na leczenie środowiskowe w 2017. Uzasadnienia brak. Działaliśmy od czerwca, poradnia dostała kontrakt po kilku latach starań, nikt inny nie prowadzi tego w powiecie. Czy ...

Relacje z NFZ, Psychiatria | komentarzy: 4

Jaka piękna katastrofa

2016-12-01 o godzinie 10:11:00

Konstanty Radziwiłł opowiada jak dokonać rozbioru AOS Cytując klasyka "maj...

Relacje z NFZ | komentarzy: 5

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij