Relacje z NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia - największy płatnik w publicznym systemie opieki zdrowotnej. Większość lekarzy musi współpracować z wymagającymi urzędnikami, stosem przepisów i ciągłymi zmianami. Nie daj się zaskoczyć lub zostać ukarany - dyskutuj.

LEKI DOŻYLNE / thiogamma / W PORADNI SPECJALISTYCZNEJ ?

2017-08-08 o godzinie 21:42:23

LEKI DOŻYLNE / thiogamma / W PORADNI SPECJALISTYCZNEJ ? Kto powinien podawać leki dożylne w poradniach ??? Pielęgniarki - ni...

Relacje z NFZ | komentarzy: 8

Nowa wycena wizyt

2017-08-05 o godzinie 11:27:12

Nowa wycena punktowa wizyt AOS Od lipca sie zmienilo...

Relacje z NFZ | komentarzy: 40

nfz żąda kopii oswiadczenia o ubezpieczeniu lub zwrotu refundacji

2017-08-01 o godzinie 18:42:09

Otrzymałam pismo z nfz z zaleceniem przesłania kopii oswiadczenia pacjenta o ubezpieczeniu lub zapłaty nienależnej refundacji w okreslonej kwocie. Przesłałam kopie oswiadczenia i dostałam odpowiedz, że jest ono niekompletne ponieważ na druku jest zaznaczone ,że dokumentem tożsamosci jest dowód o...

Relacje z NFZ, Medycyna rodzinna | komentarzy: 27

Spółka partnerska a praca w innym POZ

2017-07-24 o godzinie 21:25:23

Witam. Dwóch lekarzy rodzinnych prowadzi praktykę lekarza rodzinnego w ramach spółki partnerskiej. Czy w godzinach, w których w harmonogramie pracy zgłoszonym ...

Relacje z NFZ, Medycyna rodzinna | komentarzy: 7

Witam. Proszę o odpowiedź na dwa pytania.

2017-06-15 o godzinie 02:33:37

Witam. Proszę o odpowiedź na dwa pytania. Czy pacjentowi przebywającemu na 21 dniowym turnusie szpitalnym w sanatorium można za zgodą NFZ przedłużyć pobyt o np 1...

Relacje z NFZ, Balneologia i medycyna fizykalna | komentarzy: 4

Zgoda na kontrole z NFZ

2017-06-07 o godzinie 14:08:23

Otrzymalam zalcznik do umowy kontraktowej, ze wyr...

Relacje z NFZ, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 12

umowy AOS przedłużone o rok, przynajmiej w moim NFZ

2017-05-20 o godzinie 15:20:41

jak wyżej. Umowy wc...

Relacje z NFZ | komentarzy: 7

zastepstwa a lista aktywna

2017-05-19 o godzinie 13:11:47

Witam Czy zbierając listę aktywna w jednym PO...

Relacje z NFZ, Medycyna rodzinna | komentarzy: 3

zgłoszenie lekarza do NFZ

2017-04-20 o godzinie 16:32:04

Jestem w trakcie zmiany pracy. W mojej poprzedniej pracy, zgodnie z umową, jaką podpisalam, zlożyłam wypowiedzenie z miesięcznym wyprzedzeniem. Od przyszłego miesiąca mam podjąć nowa pracę, a tymczasem mój nowy pracodawca nie może mnie zgłosić do NFZ-u, bo okazuje się, że poprzedni mnie nie wyrej...

Relacje z NFZ, Psychiatria | komentarzy: 23

Prawnik na Śląsku dla lekarza

2017-04-20 o godzinie 09:45:38

Czy ktoś z szanownych Kolegów i Koleżanek może polecić na Ś...

Relacje z NFZ | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij