Szczepienia

Specjalne forum poświęcone wskazaniom, przeciwwskazaniom oraz różnego rodzaju zaleceniom dotyczącym szczepień ochronnych oraz kontrowersjom i trudnościom w prowadzeniu szczepień zgodnie z kalendarzem.

Wyjeżdżam i jednym z...

2017-10-23 o godzinie 11:54:51

Wyjeżdżam i jednym z wymogów jest dostarczenie karty szczepień. Niestety nie byłam szczepiona na WZW typu A (wymagane jest ode mnie przyjecie chociaż jednej dawki). Aktualnie w ...

Szczepienia | komentarzy: 0

Wyjeżdżam i jednym z...

2017-10-23 o godzinie 11:52:43

Wyjeżdżam i jednym z wymogów jest dostarczenie karty szczepień. Niestety nie byłam szczepiona na WZW typu A (wymagane jest ode mnie przyjecie chociaż jednej dawki). Aktualnie w ...

Szczepienia | komentarzy: 0

Realizacja szczepień 2017 : Cztery ukłucia podczas dwóch wizyt szczepiennych w POZ czy...

2017-10-21 o godzinie 20:02:16

Od stycznia 2017 do szczepień obowiązkowych podawanych w 2 mies. życia (po ukończeniu 6. tygodnia życia) doszło szczepienie przeciwko pneumokokom. Jeśli rodzice wybierają państwowe szczepionki, to dziecko otrzymuje 4 wkłucia na jednej wizycie (II dawka pWZW B, I DTPw+I HiB+ I Synflorix). Mam w z...

Szczepienia, Pediatria, Medycyna rodzinna, Z24 potrzeba szczepień profilaktycznych przeciwko niektórym, pojedynczym chorobom wirusowym, Z25 potrzeba szczepień profilaktycznych przeciwko innym, pojedynczym chorobom wirusowym, Z26 potrzeba szczepień profilaktycznych przeciwko innym, pojedynczym chorobom zakaźnym, Z27 potrzeba szczepienia profilaktycznego skojarzonego przeciw kilku chorobom, Z28 szczepienie nie wykonane | komentarzy: 22

odczyn poszczepienny

2017-05-30 o godzinie 12:17:24

Czy atopowe zapalenie skóry ujawniające sie po miesiącu i...

Szczepienia, Alergologia, Medycyna rodzinna, Pediatria, L20 atopowe zapalenie skóry, Z27 potrzeba szczepienia profilaktycznego skojarzonego przeciw kilku chorobom, Y59 inne nieokreślone szczepionki i substancje biologiczne | komentarzy: 69

Nagonka na szczepionki HPV

2017-03-25 o godzinie 10:04:22

Witam! Ostatnio doszły mnie słuchy na temat rzekomych straszych działań niepożądanych szczepionki na HPV, między innymi o przedwczesnym wygasaniu czynności jajników, zaburzeniach immunologicznych, zespole przewlekłego bólu regionalego (cokolwiek to jest..). Oczywiście po mimo duszy spiskowca jako...

Szczepienia, Położnictwo i ginekologia, Pediatria, Medycyna rodzinna, Z25 potrzeba szczepień profilaktycznych przeciwko innym, pojedynczym chorobom wirusowym | komentarzy: 34

rotarix

2017-01-06 o godzinie 08:58:12

czy zaszczepić rotarixem dz...

Szczepienia, Pediatria, Z24 potrzeba szczepień profilaktycznych przeciwko niektórym, pojedynczym chorobom wirusowym, Z27 potrzeba szczepienia profilaktycznego skojarzonego przeciw kilku chorobom | komentarzy: 4

NOP- porada prawna

2016-12-22 o godzinie 09:36:44

Witam, szukam prawnika, ktory zajmuje ...

Szczepienia, Pediatria | komentarzy: 14

Szkolenie specjalizacyjne z medycyny pracy w WOMP Łódź

2016-11-21 o godzinie 19:56:05

Szkolenie specjalizacyjne z medycyny pracy w WOMP...

Szczepienia, Medycyna pracy | komentarzy: 7

Szczepienie a operacja

2016-11-13 o godzinie 14:37:16

Ile czasu musi uplynac od szc...

Szczepienia, Chirurgia dziecięca, Medycyna rodzinna, Pediatria, Z25.8 potrzeba szczepień przeciwko innym określonym pojedynczym chorobom wirusowym | komentarzy: 13

NIEUTULONY PŁACZ PO HEXACIMIE-CO DALEJ?

2016-07-31 o godzinie 18:40:08

PO 1 SZCZEPIENIU HEXACIMĄ U DZIECKA WYS...

Szczepienia, Pediatria | komentarzy: 17

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij