Zaburzenia afektywne

Konsylium24.pl to największy w Polsce lekarski serwis społecznościowy. Każdego dnia ponad 66000 zarejestrowanych lekarzy pomaga sobie nawzajem rozwiązywać trudne problemy kliniczne. W serwisie toczą się również żywe dyskusje etyczne i światopoglądowe związane z wykonywaniem zawodu lekarza.

myśli S- leczenie w Warszawie

2016-09-12 o godzinie 22:27:55

Cześć. Czy możecie polecić szpital psychiatryczny dla mojeg...

Zaburzenia afektywne, Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży, F32 epizod depresyjny | komentarzy: 13

EEG mózgu

2014-03-14 o godzinie 21:21:09

Czy EEG może potwierd...

Zaburzenia afektywne, Psychiatria | komentarzy: 70

Psychiatria

2014-03-14 o godzinie 09:10:42

Czy pacjent z CHAD może wrócić do pracy po 2-letniej przerwie...

Zaburzenia afektywne, Medycyna pracy | komentarzy: 25

Słony smak w ustach i skurcze po sertralinie

2013-08-31 o godzinie 22:02:39

Pacjent z depresją po około 3 tygodniach brania sertraliny w dawce 50mg/rano zgłosił mi następujące działania niepożądane: suchość śluzówek, słony smak w ustach, samoistny skurcz "odwodzicieli, nie łydki" i wykręcanie palców u stóp, spadek diurezy (która wróciła do normy po spożywaniu kawy 2-3/dz...

Zaburzenia afektywne, Psychiatria, F32.2 epizod depresji ciężki, bez objawów psychotycznych, Y49.2 inne i nieokreślone leki przeciwdepresyjne | komentarzy: 22

Co na depresję u osoby obciążonej internistycznie?

2013-08-29 o godzinie 17:45:43

Witam, nie zajmuję się na co dzień psychiatrią, a raczej interną. Mam 67 letniego pacjenta z cukrzyca t.2, z nadciśnieniem tętniczym, chorobą niedokrwienną serca, przebył 2 zawały mięśnia sercowego kilka lat temu, ma zwyrodnienie stawów biodrowych, w związku z czym przewlekle stosuje NLPZ. Leki p...

Zaburzenia afektywne, Psychiatria, F32 epizod depresyjny | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij