Zaburzenia snu

Konsylium24.pl to największy w Polsce lekarski serwis społecznościowy. Każdego dnia ponad 63000 zarejestrowanych lekarzy pomaga sobie nawzajem rozwiązywać trudne problemy kliniczne. W serwisie toczą się również żywe dyskusje etyczne i światopoglądowe związane z wykonywaniem zawodu lekarza.

Sen 2-latki

2015-02-14 o godzinie 22:41:19

Chciałam się poradZić w kwestii snu mojej 2-letniej córki. Ma problemy ze spaniem tzn. co jakis czas w nocy budzi się z płaczem i nie jest w stanie sama się uspokoić. Mówi coś ale jest to mało zrozumiałe. Czasem zastanawiam się czy mówi przez sen? Dodam, że przechodZiła różne etapy spania: przez ...

Zaburzenia snu, Pediatria, Psychiatria dzieci i młodzieży | komentarzy: 15

Zaburzenia przysenne.

2013-07-18 o godzinie 16:22:04

Mam pacjenta z zaburzeniami lękowo depresyjnymi - DDA. Ma on dziwne zaburzenia związane ze snem. Podczas zasypiania wierci sie i rusza. Po zaśnięciu wg partnerki wierzga i wymachuje rękami. Po 1/2 godzinie te objawy ustępują. Przy wybudzaniu nasilone porażenie przysenne. Nie może s...

Zaburzenia snu, Psychiatria, G47 zaburzenia snu | komentarzy: 6

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij