Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Tłumaczenie

2018-01-18 o godzinie 00:03:07

Moja żona ma wątpliwą przyjemność tłumaczenia na język angielski poniższego dokumentu. W związku z tym, że sporo dokumentacji tłumaczyła ma kilka pytań. 1. Czy dokument nie powinien być nazwany np. "Zaświadczenie" 2. Co to są "silne dolegliwości'? 3. Co to jest "zapalenie ucha" bo to się ciężk...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Otorynolaryngologia | komentarzy: 2

Zaświadczenie o braku możliwości pracy zmianowej

2018-01-05 o godzinie 23:49:42

Mam do Was pytanie dot. wystawienia zaświadczenia lekarskiej o braku możliwości pracy zmianowej. Pacjent który leczy się z powodu zaburzeń depresyjno - ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Psychiatria, Choroby wewnętrzne, Medycyna pracy | komentarzy: 8

Gratulacje dla ministra , czy o to panu chodziło?

2017-11-23 o godzinie 17:17:26

Według nowych przepisów chory , jeśli wymaga rehabilitacji, ma w ciągu dwóch tygodni od wypisu ze szpitala zostać na oddział rehabilitacji przekazany. I oto mamy taką sytuację: rehabilitacja prosi nas , aby przetrzymać tak długo chorego na naszym oddziale, aż bedzie spełniony powyższy warunek ,...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Anestezjologia i intensywna terapia, Rehabilitacja medyczna, Medycyna rodzinna | komentarzy: 2

Obowiązek ustalenia terminy wizytu w poradni po hospitalizacji.

2017-11-15 o godzinie 12:27:59

Dzień dobry, ostatnio koledzy z O. Neurologii zaskoczyli mnie stwierdzeniem, że w przypadku zalecenia, po hospi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 1

POZ: opłata za wystawienie zaświadczenia lekarskiego do ZUS/KRUS

2017-10-17 o godzinie 08:51:00

Czy drodzy Koledzy i Koleżanki pracujący w POZ wystawiacie zaświadczenia do ZUS/KRUS w przypadku orzekania o niezdolności do pracy dla celów rentowych lub ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 57

MEDYCYNA PRACY CYFRYZACJA

2017-10-13 o godzinie 19:55:46

MOZE KTOS ORZEKAJACY W MEDYCYNIE PRACY WIE OD KIEDY OBOWIAZUJE PROWADZENIE CYFROWEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, Z TEGO CO SIE ZORIENTOWALEM BO NIEKTORE P...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna pracy | komentarzy: 3

Nowy Latkowski - rozdział o orzecznictwie

2017-10-10 o godzinie 12:47:20

Niedawno zakupiłem sobie nowego Latkowskiego A.D. 2017. Na stronie 81 przykuł moją uwagę artykuł "Orzecznictwo lekarskie" autorstwa dra n. med. Konstantego Radziwiłła. Do końca rozdziału moje brwi wędrowały coraz wyżej. Do posta dołączam skany z trzech stron. Pan minister na piśmie twierdzi, że i...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 8

kto moze wystawic wniosek o wózek inwalidzki?

2017-10-02 o godzinie 14:12:09

mam pytanie kto moze wystawic...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 3

Zaświadczenie z POZ wg ustawy "Za życiem"

2017-09-08 o godzinie 07:19:01

Od końca 2016r. dzieciom, u których stwierdzono "ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju dziecka lub w czasie porodu" należą się m.in. bezpłatne wyroby medyczne bez dotychczas określonych limitów - warunkiem ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna | komentarzy: 15

PFRON turnusy rehabiltacyjene/wmioski

2017-09-06 o godzinie 10:01:53

Czy mamy obowiązek wypisywanie wniosków na turnusy rehabiltacyjne dla osób pracujących w zakładach pracy chronionej ty...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Medycyna pracy | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij