Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Opłata za wydanie orzeczenia na urlop dla poratwania zdrowia dla nauczycieli

2018-05-23 o godzinie 10:37:28

Czy za udzielenie urlopu dla poratowania zdro...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna pracy | komentarzy: 3

Zaświadczenia o braku przeciwwskazań

2018-05-10 o godzinie 15:26:09

W związku z rekrutacją do szkół ponad podstawowych w gabinecie lekarza POZ pojawiają się kandydatki i kandydaci po zaświadczenia o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki, czasem do jej kontynuacji (np.szkoły muzyczne). W pewnym mieście powiatowym istnieje liceum plastyczne, na którego stronie int...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna pracy, Z02.0 badanie w związku z przyjęciem do szkoly | komentarzy: 4

Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w liceum plastycznym

2018-05-06 o godzinie 18:26:26

Kilka dni temu odwiedziło mój gabinet POZ dziewczę -teoretycznie zdrowe-w celu, którego nie umiało określić, jedynie mówiło, że przysłali(?) je ze szkoły i że to ja mam wiedzieć po co (???). Zasugerowałam, że może chodzi o bilans zdrowia. Nie. Więc może o jakieś zaświadczenie, ale dziewczę nie wi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Medycyna rodzinna | komentarzy: 36

Mam pytanie z dziedziny medycyny pracy

2018-04-23 o godzinie 22:25:54

Mam pytanie z dziedziny medycyny pracy- czy pracownik zatrudniony na stanowisku " kierowca pojazdu uprzywilejowanego" swoje orzeczenie "k...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna pracy | komentarzy: 1

Usunięcie karty DILO

2018-03-27 o godzinie 08:19:57

Usunięcie karty DILO- walczę z przychodnią POZ o usunięcie błędnej karty DILO, prawidłową chce wystawić lekarz AOS ale w POZ nie chcą anulować, twierdzą że n...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Chirurgia onkologiczna, Onkologia kliniczna, Medycyna rodzinna | komentarzy: 18

Karta zgonu

2018-03-22 o godzinie 19:44:00

Karta zgonu . Nadal nie...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 5

Poświadczenie podpisu

2018-03-22 o godzinie 09:47:57

Taka sytuacja. Zgłosił się syn, który chce umieścić swoją matkę w zakładzie opieki. Pacjentka nie jest ubezwłasnowolniona. Przyszedł z karteczką z owego zakładu, na której ja miałbym się podpisać, że w mojej obecności pacjentka wyraziła...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 52

dopisek "pilne"

2018-03-18 o godzinie 11:51:37

Cześć, czy istnieją jakieś konkretne kryteria do stosowania dopiski "pilne" na skierowaniu na fizjoterapię. Ja w trakcie specjalizacji nauczyłam się, że "pilne" można pisać pacjentom po urazach,złamaniach, udarach itp do 0,5 roku od zdarzenia , w wyjątkowych przypadkach do roku i ew innych uzasad...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Rehabilitacja medyczna | komentarzy: 5

pilny przypadek - definicje i dot czasu w jakim ma nastąpić przyjęcie pacjentki

2018-03-14 o godzinie 23:08:29

Kopię się ze skargą paniusi czy konsyliarze mogli by wskazać oficjalną enefzetowską wykładnię...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 63

rejestracja indywidualnej praktyki lekarskiej - wątpliwości

2018-03-12 o godzinie 13:59:18

Dzień dobry, Czy ktoś mógłby mi doradzić ws rejestracji działalności gospodarczej? 1) Znalazłem informację, że indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska wyłącznie w miejscu wezwania nie pozwala na wykonywanie kontraktów http://www.oil.lodz.pl/miejsce-forma-wykonywania-dzialalnosci-lec...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 4

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij