Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Obowiązek ustalenia terminy wizytu w poradni po hospitalizacji.

2017-11-15 o godzinie 12:27:59

Dzień dobry, ostatnio koledzy z O. Neurologii zaskoczyli mnie stwierdzeniem, że w przypadku zalecenia, po hospi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 1

POZ: opłata za wystawienie zaświadczenia lekarskiego do ZUS/KRUS

2017-10-17 o godzinie 08:51:00

Czy drodzy Koledzy i Koleżanki pracujący w POZ wystawiacie zaświadczenia do ZUS/KRUS w przypadku orzekania o niezdolności do pracy dla celów rentowych lub ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 57

MEDYCYNA PRACY CYFRYZACJA

2017-10-13 o godzinie 19:55:46

MOZE KTOS ORZEKAJACY W MEDYCYNIE PRACY WIE OD KIEDY OBOWIAZUJE PROWADZENIE CYFROWEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, Z TEGO CO SIE ZORIENTOWALEM BO NIEKTORE P...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna pracy | komentarzy: 3

Nowy Latkowski - rozdział o orzecznictwie

2017-10-10 o godzinie 12:47:20

Niedawno zakupiłem sobie nowego Latkowskiego A.D. 2017. Na stronie 81 przykuł moją uwagę artykuł "Orzecznictwo lekarskie" autorstwa dra n. med. Konstantego Radziwiłła. Do końca rozdziału moje brwi wędrowały coraz wyżej. Do posta dołączam skany z trzech stron. Pan minister na piśmie twierdzi, że i...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 8

kto moze wystawic wniosek o wózek inwalidzki?

2017-10-02 o godzinie 14:12:09

mam pytanie kto moze wystawic...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 3

Zaświadczenie z POZ wg ustawy "Za życiem"

2017-09-08 o godzinie 07:19:01

Od końca 2016r. dzieciom, u których stwierdzono "ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju dziecka lub w czasie porodu" należą się m.in. bezpłatne wyroby medyczne bez dotychczas określonych limitów - warunkiem ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna | komentarzy: 15

PFRON turnusy rehabiltacyjene/wmioski

2017-09-06 o godzinie 10:01:53

Czy mamy obowiązek wypisywanie wniosków na turnusy rehabiltacyjne dla osób pracujących w zakładach pracy chronionej ty...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Medycyna pracy | komentarzy: 0

W jaki sposób jako lekarz Rodzinny moge pozbyć sie przywileju wystawiania skierowań do Sanatorium

2017-09-05 o godzinie 10:49:35

W ostatnim czasie coraz więcej mam nieprzyjemnych sytuacji związanych z kierowaniem do Sanatorium. A to " mnie sie należny bo mam zwyrodnienie kręgosłu...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 8

Pochopnie podpisała pacjentowi zaświadczenie że był z dzieckiem na IOddziale

2017-08-11 o godzinie 12:25:56

Witam Was serdecznie, do mojej koleżanki złosiła się babcia dziecka z groźbami że wezwie prokuraturę. Rodzice dziecka nie żyją ze sobą walczą o prawa do opieki nad dzieckiem i pewnie o 500+... Dziecko przebywało w Oddziale w 2013, mama dziecka zgłosiła się do koleżanki w 2016r z prośbą o wystawi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria | komentarzy: 44

Transport sanitarny-kto ma wystawić skierowanie? Lekarz POZ czy Lekarz Poradni Specjalistycznej>

2017-08-08 o godzinie 13:21:43

Zgłosiła sie do mnie rodzina pacjentki po amputacji drugiej kończyny dolnej z prośba o wystawienia skierowania na transport sanitarny do Poradni Chirurgicznej celem kontroli leczenia. Nie moge zroz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 13

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij