Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Zaświadczenie z POZ wg ustawy "Za życiem"

2017-09-08 o godzinie 07:19:01

Od końca 2016r. dzieciom, u których stwierdzono "ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju dziecka lub w czasie porodu" należą się m.in. bezpłatne wyroby medyczne bez dotychczas określonych limitów - warunkiem ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna | komentarzy: 15

PFRON turnusy rehabiltacyjene/wmioski

2017-09-06 o godzinie 10:01:53

Czy mamy obowiązek wypisywanie wniosków na turnusy rehabiltacyjne dla osób pracujących w zakładach pracy chronionej ty...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Medycyna pracy | komentarzy: 0

W jaki sposób jako lekarz Rodzinny moge pozbyć sie przywileju wystawiania skierowań do Sanatorium

2017-09-05 o godzinie 10:49:35

W ostatnim czasie coraz więcej mam nieprzyjemnych sytuacji związanych z kierowaniem do Sanatorium. A to " mnie sie należny bo mam zwyrodnienie kręgosłu...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 8

Pochopnie podpisała pacjentowi zaświadczenie że był z dzieckiem na IOddziale

2017-08-11 o godzinie 12:25:56

Witam Was serdecznie, do mojej koleżanki złosiła się babcia dziecka z groźbami że wezwie prokuraturę. Rodzice dziecka nie żyją ze sobą walczą o prawa do opieki nad dzieckiem i pewnie o 500+... Dziecko przebywało w Oddziale w 2013, mama dziecka zgłosiła się do koleżanki w 2016r z prośbą o wystawi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria | komentarzy: 44

zaswiadczenie o pasach bezpieczenstwa

2017-08-10 o godzinie 16:30:59

Przyszedl człek z bolem barku. Na koniec wizyty mowi, ze chce zaswiadczenie, ze moze jezdzic bez pasów, bo go to boli. Zabilam go smiechem i powiedzialam ze ma sie puknac w czolo. Na to chlop wyciaga gotowy druk, ktory jak sie okazalo wrecz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 56

Transport sanitarny-kto ma wystawić skierowanie? Lekarz POZ czy Lekarz Poradni Specjalistycznej>

2017-08-08 o godzinie 13:21:43

Zgłosiła sie do mnie rodzina pacjentki po amputacji drugiej kończyny dolnej z prośba o wystawienia skierowania na transport sanitarny do Poradni Chirurgicznej celem kontroli leczenia. Nie moge zroz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 9

Urlop dla poratowania zdrowia nauczyciela

2017-08-03 o godzinie 11:04:42

Kto ntaki wniosek ma obowiazeki wystawic? Przyszła dziś do mnie nauczycielka lat 50 pierwszy vraz ja widziałam,w historii choro...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 14

formularz dla pacjenta oświadczający, że jest ubezpieczony

2017-07-22 o godzinie 11:24:41

formularz dla pacjent...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 1

Zaświadczenia do szkoły muzycznej

2017-07-14 o godzinie 14:05:35

zaswiadcz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Medycyna rodzinna | komentarzy: 2

zapotrzebowanie na sprzet rehabilitacyjny

2017-07-12 o godzinie 13:15:42

Czy można pacjentowi, którego nigdy nie widziałam (bo leczy się i innego neurologa) wypisać zapotrzebowanie na łożko rehabilitacyjne - na podstawie dokumentacji badania tego pacjenta sprzed miesiąca przez innego lekarza? (pacjentka po SAH, trudności w chodzeniu...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 2

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij