Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Formularz zgody na szczepienie/ kwestionariusz kwalifikacji do szczepienia

2017-04-14 o godzinie 15:44:17

Z jakich formularzy korzystacie zbierając zgodę na sz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Pediatria | komentarzy: 7

Karta zgonu/NPL

2017-04-12 o godzinie 23:26:02

Za niedługo zaczynam pracę w NPLu, dzisiaj w czasie rozmowy z pielęgniarką koordynującą dowiedziałam się, że mam wystawiać karty zgonu. Większość moich znajomych pracujących w NPL stwierdza zgon, a po samą k...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 18

Zaświadzczenia różnej treści

2017-04-11 o godzinie 17:06:32

Potrzebuję porady . Dziś zgłosiła się do mnie 18 latka po zaświadczenie że może być rod...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 15

Skierowanie turnus rehabilitacyjny

2017-03-31 o godzinie 17:03:05

Pacjent po leczeniu operacyjnym z powodu zakrzepicy konczyny dolnej 3 msc temu. Jednoczesnie wywiad zator...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 2

CERTYFIKAT POLESKIEGO TOWARYZSTWA MEDYCYNY SPORTOWEJ???

2017-03-22 o godzinie 13:17:41

Czy do wystawiania zaświadczeń sportowcom wystarcza certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, czy musi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 0

Karty zgonu - nie tylko "rząd rżnie głupa", NFZ już też.

2017-03-14 o godzinie 20:06:45

Komunikat w sprawie wystawiania kart zgonu przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego.(Małopolski NFZ) Data wiadomości: 2017-03-14 15:09 Narodowy Fundusz Zdrowia przypomina, że lekarze leczący pacjentów, w tym także lekarze ubezpieczenia zdrowotnego, mają obowiązek wystawiania na ich rzecz, wsze...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 13

Mammografia- skierowanie

2017-03-06 o godzinie 00:29:16

Zgłosiła się do mnie pacjentka ~80l. z prośbą bym jej wystawił skierowanie na mammografię. Miała wycinane zmiany skórne z tułowia ( w szpitalu onkologicznym) i podaje, że był rozpoznany rak (nie doniosła jeszcze dokumentacji). Ale obawia się...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Onkologia kliniczna | komentarzy: 3

ZUS prosi mnie o przesłanie opinii - czy muszę to robić?

2017-03-03 o godzinie 15:27:22

Otrzymałem pismo jak w załączniku. W związku z tym mam do Was dwa pytania: 1. Czy muszę odpowiadać na takie pismo? To wymaga ode mnie analizy całej historii choroby, napisania pisma oraz wysłania go. Kto zapłaci za mój poświęcony czas, znaczek pocztowy, kopertę, papier? Wydaje mi się także, że ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 14

Pro auctore/ pro familiae

2017-02-17 o godzinie 20:43:57

Wizyta pro auctore/pro familia Czy w ramach takiej w...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 0

badanie psychiatryczne dla firmy ubezpieczeniowej

2017-02-11 o godzinie 09:42:24

Witam, Zamierzam zatrudnić się w prywatnej poradni, która nie oferuje pacjentom komercyjnym pakietów, ale ma podpisane umowy z firmami ubezpieczeniowymi. Mimo zadawania o to pytania, nadal nie mam jasności jakiego rodzaju badania może oczekiwać od psychiatry firma ubezpieczeniowa. Tłumaczono ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Psychiatria | komentarzy: 1

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij