Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Jak skierować z POZ dziecko do sanatorium?

2017-05-26 o godzinie 11:04:00

Witam,proszę doświadczonych kolegów o instrukcje w jaki...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria | komentarzy: 7

Skierowanie do oddzialu dziennego psychiatrycznego

2017-05-23 o godzinie 11:46:35

Witam, zadzwonila do mnie kierownik oddzialu dziennego psychiatrycznego, mowiąc ze pacjent zostal tam przeze mnie skierowany z PRAKTYKI PRYWATNEJ BEZ KONTRAKTU Z NFZ (i to prawda). Wielokrotnie kierowalem pacjentow do szpitala (to jasne ze każdy lekarz może), czasem jeszcze z gabinetu POZ nawet d...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Choroby wewnętrzne, Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży, Seksuologia | komentarzy: 23

Zaświadczenie do szkoły muzycznej

2017-05-03 o godzinie 21:23:01

Zaświadczen...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 1

Formularz zgody na szczepienie/ kwestionariusz kwalifikacji do szczepienia

2017-04-14 o godzinie 15:44:17

Z jakich formularzy korzystacie zbierając zgodę na sz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Pediatria | komentarzy: 7

Karta zgonu/NPL

2017-04-12 o godzinie 23:26:02

Za niedługo zaczynam pracę w NPLu, dzisiaj w czasie rozmowy z pielęgniarką koordynującą dowiedziałam się, że mam wystawiać karty zgonu. Większość moich znajomych pracujących w NPL stwierdza zgon, a po samą k...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 18

Zaświadzczenia różnej treści

2017-04-11 o godzinie 17:06:32

Potrzebuję porady . Dziś zgłosiła się do mnie 18 latka po zaświadczenie że może być rod...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 15

Skierowanie turnus rehabilitacyjny

2017-03-31 o godzinie 17:03:05

Pacjent po leczeniu operacyjnym z powodu zakrzepicy konczyny dolnej 3 msc temu. Jednoczesnie wywiad zator...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna | komentarzy: 2

CERTYFIKAT POLESKIEGO TOWARYZSTWA MEDYCYNY SPORTOWEJ???

2017-03-22 o godzinie 13:17:41

Czy do wystawiania zaświadczeń sportowcom wystarcza certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, czy musi...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 0

Karty zgonu - nie tylko "rząd rżnie głupa", NFZ już też.

2017-03-14 o godzinie 20:06:45

Komunikat w sprawie wystawiania kart zgonu przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego.(Małopolski NFZ) Data wiadomości: 2017-03-14 15:09 Narodowy Fundusz Zdrowia przypomina, że lekarze leczący pacjentów, w tym także lekarze ubezpieczenia zdrowotnego, mają obowiązek wystawiania na ich rzecz, wsze...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 13

Mammografia- skierowanie

2017-03-06 o godzinie 00:29:16

Zgłosiła się do mnie pacjentka ~80l. z prośbą bym jej wystawił skierowanie na mammografię. Miała wycinane zmiany skórne z tułowia ( w szpitalu onkologicznym) i podaje, że był rozpoznany rak (nie doniosła jeszcze dokumentacji). Ale obawia się...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Onkologia kliniczna | komentarzy: 3

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij