Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Jak właściwie wypełnić druki zaświadczeń i wniosków? Kto jest uprawniony do ich wystawiania i komu można je wypisać? Porady praktyczne.

Zaświadczenia do szkoły muzycznej

2017-07-14 o godzinie 14:05:35

zaswiadcz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Medycyna rodzinna | komentarzy: 2

zapotrzebowanie na sprzet rehabilitacyjny

2017-07-12 o godzinie 13:15:42

Czy można pacjentowi, którego nigdy nie widziałam (bo leczy się i innego neurologa) wypisać zapotrzebowanie na łożko rehabilitacyjne - na podstawie dokumentacji badania tego pacjenta sprzed miesiąca przez innego lekarza? (pacjentka po SAH, trudności w chodzeniu...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 1

czy lekarz udzielający pomocy -wyjazdowa specjalityczna pomoc lekarska- może wystawić pacjentowi skierowanie do szpitala

2017-07-11 o godzinie 09:17:12

Wyjazdowa Indywidualna Specjalistyczna Pomoc Lekarska. Czy na miejscu wezwania mogę w nagłym przypadku wystawić skierowanie do szpitala np. na blankiecie recepty (np....

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 6

Skierowania na zab. fizjoterapeutyczne w ilosci 2 kart?

2017-06-26 o godzinie 11:34:50

Witam czy dozwolone jest wystawienie- Skierowania na zab. fizjoterapeutyczne w ilo...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Rehabilitacja medyczna | komentarzy: 4

zaświadczenie dla harcerzy - nurkowanie na obozie

2017-06-21 o godzinie 16:17:15

Moi Drodzy! Przychodzą ostatnio do POZ nastolatki 16-17l, harcerze, do stwierdzenia braku przeciwskazań do... rekreacyjnego nurkowania (czy to nie oksymoron??!!) na obozie harcerskim.. Od rodziców dowiedziałem się, że lokalny hufiec zorganizował ...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria, Medycyna sportowa | komentarzy: 85

badanie dla kandydata na dyrektora szkoły

2017-06-16 o godzinie 11:41:42

Rozpocz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna pracy | komentarzy: 11

Jak skierować z POZ dziecko do sanatorium?

2017-05-26 o godzinie 11:04:00

Witam,proszę doświadczonych kolegów o instrukcje w jaki...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Pediatria | komentarzy: 7

Skierowanie do oddzialu dziennego psychiatrycznego

2017-05-23 o godzinie 11:46:35

Witam, zadzwonila do mnie kierownik oddzialu dziennego psychiatrycznego, mowiąc ze pacjent zostal tam przeze mnie skierowany z PRAKTYKI PRYWATNEJ BEZ KONTRAKTU Z NFZ (i to prawda). Wielokrotnie kierowalem pacjentow do szpitala (to jasne ze każdy lekarz może), czasem jeszcze z gabinetu POZ nawet d...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Choroby wewnętrzne, Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży, Seksuologia | komentarzy: 23

Zaświadczenie do szkoły muzycznej

2017-05-03 o godzinie 21:23:01

Zaświadczen...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski | komentarzy: 1

Formularz zgody na szczepienie/ kwestionariusz kwalifikacji do szczepienia

2017-04-14 o godzinie 15:44:17

Z jakich formularzy korzystacie zbierając zgodę na sz...

Zaświadczenia, skierowania, wnioski, Medycyna rodzinna, Pediatria | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij