A lekarze-politykierzy to idioci do kwadratu: https://wiadomosci.wp.pl/gigantyczne-pieniadze-lekarz-ujawnia-jak-zarobil-w-rok-ponad-3-mln-zl-brutto-7297502251550752a?fbclid=IwY2xjawSfKZFleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR5S2IKsLm9knrQNqXC7uPoUdzRNN0eSi6FMWjIiQ1EiHvQs5a_pgk1gip-KEw_aem_qrTiXW7b_GK1gemdqg_8zA Chcecie ustawowego maksimum zarobków? Bo tak się dostaje ustawowe maksimum zarobków.
