Wydaje mi się, że z roku na rok ludzie są coraz bardziej roszczeniowi, egoistyczni, nieprzyjemni i niegrzeczni. Zostawiłam rower idąc na masaż, przypinając go tak, że nikomu nie utrudniał przejścia ani nie blokował chodnika. Nigdzie nie było bowiem stojaków na rowery. Po zrelaksowaniu się zobaczyłam taką kartkę jak na zdjęciu. Czy naprawdę trzeba być aż tak złośliwym?
