157 zł za godzinę dyżuru dla lekarza?

,, Mateusz Morawiecki z Prawa i Sprawiedliwości stwierdził, że nie może być kominów płacowych. – Proponuję maksymalną stawkę godzinową, to jest pięciokrotność minimalnego wynagrodzenia za godzinę dyżuru pełnionego przez lekarza, czyli 157 zł – powiedział.” https://www.termedia.pl/mz/157-zl-za-godzine-dla-lekarza-,67723.html No chyba ich pojeb….

Komentarze (14)
Lock 8332e4c0b16aa78e829946370023970835bf19f47cc8c4ffe11a6c45d1297c3a
Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy
Zaloguj się