,, Mateusz Morawiecki z Prawa i Sprawiedliwości stwierdził, że nie może być kominów płacowych. – Proponuję maksymalną stawkę godzinową, to jest pięciokrotność minimalnego wynagrodzenia za godzinę dyżuru pełnionego przez lekarza, czyli 157 zł – powiedział.” https://www.termedia.pl/mz/157-zl-za-godzine-dla-lekarza-,67723.html No chyba ich pojeb….
