To Pan profesor pojechał. Tylko troche nie po linii sprawiedliwości społecznej. 79-letni prof. Jędrzejczak wyjaśnia, że "płaci trzy różne składki zdrowotne: od emerytury, od umowy o pracę i od działalności gospodarczej". "Ale mam siedzieć w takiej samej kolejce, jak ci moi równolatkowie, dla których pójście do lekarza jest główną atrakcją towarzyską danego dnia, gdyż już zakończyli wszelką aktywność zawodową. Co więcej, jeśli ja czekam to...
