Prezydent podpisał stosowną ustawę. Co ciekawe- podstawą nie będzie dawny szpital WAM przy Żeromskiego, przejęty w 2002r. przez uczelnię cywilną, a szpital MSWiA oraz wojewódzki szpital im. Pirogowa. https://lodz.tvp.pl/93899006/wam-lodz-wojskowa-akademia-medyczna-karol-nawrocki-mon-wladyslaw-kosiniak-kamysz-wojsko-medycyna-wojskowa-obronnosc-nato-edukacja-medyczna I po co było likwidować?
