Dzień dobry, proszę o pomoc w kodowaniu. Wizyty pierwszorazowe można rozliczać jako pakiet tarczycowy PS1 (wizyta pierwszorazowa i kontrola). Pytanie odnosi się do wizyt innych niż ch. tarczycy bądź alternatywy dla rozliczania pakietów tarczycowych. Czy ktoś rozlicza wizyty pierwszorazowej jako W42 (2 x W2 np. 88.713+88.790) a kontrolne jako W12/W13?
