Mnie trochę przykro. Jak znaleźliście jakies przykłady memow albo postów takich z dystansem do siebie, to wrzućcie. Po drugie chyba źle gospodaruję pieniędzmi skoro nie mam mieszkania inwestycyjnego ani działki
Komentarze (76)
Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy