Czy przejmujecie się jak was widzą nielekarze?

Mnie trochę przykro. Jak znaleźliście jakies przykłady memow albo postów takich z dystansem do siebie, to wrzućcie. Po drugie chyba źle gospodaruję pieniędzmi skoro nie mam mieszkania inwestycyjnego ani działki

Komentarze (76)
Lock 8332e4c0b16aa78e829946370023970835bf19f47cc8c4ffe11a6c45d1297c3a
Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy
Zaloguj się