Nie wiem czy mieliście kiedyś okazję być na wybrzeżu Morza Północnego w Niemczech lub południowej Danii, ale jeśli nie, to polecam Wam spacer po dnie morza. W wielu miejscach możliwe jest też oprowadzanie z przewodnikiem. Dwa razy dziennie w trakcie odpływu morze cofa się do kilkunastu kilometrów i odkrywa niezmiernie bogate życie na swoim dnie, po którym można chodzić niczym Mojżesz. Wczoraj podczas przerwy między dyżurami miałem okazję na...
