Doszkalanie psychiatry

Ciekawa jestem, co czytacie. Medycznego. Czy sięgacie jeszcze do książek? Czy tylko wersje elektroniczne?Do jakich pozycji wracacie często? Czy jest coś, co czytacie stale, prenumerata? Czy macie jakiś stały wyznaczony czas na czytanie, np godzina w czwartki, czy raczej do poduszki lub na szybko między pacjentami? Ja ostatnimi czasy starałam się zainwestować czas i pojemność wewnętrzno mentalną w psychoterapie i czytać głównie to (ISTDP). A...

Komentarze (4)
Lock 8332e4c0b16aa78e829946370023970835bf19f47cc8c4ffe11a6c45d1297c3a
Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy
Zaloguj się