Czy my aby nie jesteśmy frajerami pracującymi za darmo...?

Nie będzie o Dawidku, ten mi akurat lata koło nosa. W sumie natchnęła mnie Genosse Żukowska /dla nie-niemieckojęzycznych "Genosse" to polski "towarzysz", ale jakoś mi lepiej brzmi, w końcu Stasi to byli ci bardziej "prawdziwi" komuniści;) / - coś bredziła o "ustawianiu lekarzy", snuła jakieś mokre sny o bezrobotnych lekarzach, śmiesznie generalnie. Drugie co mnie natknęło, to post stolarza, który od 9 lat tj. od zdanej matury zarabia 20-30 tyś...

Komentarze (61)
Lock 8332e4c0b16aa78e829946370023970835bf19f47cc8c4ffe11a6c45d1297c3a
Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy
Zaloguj się