Ech, żeby te nasze "elity" miały chociaż dobry gust...taka obciachowa torebka, wstyd nosić. Ten kardiolog konsultant wojewódzki to był aż tak cienki w swoje klocki, że szukał poparcia u baby z jarmarcznym gustem? naprawdę jest AŻ TAK źle? marzyło by mi się, żeby chociaż korumpowali się z fantazją, ot choćby torbą Birkin Bag Hermesa, były jakiś romantyzm w tej historii....no ale to tylko Podkarpacie...
