Szukam ginekologa , najlepiej z doktoratem i wyzej w celu napisania opinii prawnej z pol-gin. Czy znajdzie się ktoś taki ? Oczywiście odplatnie. Dodatkowo , gdyby się znalazl biegly do prowadzenia sprawy to byloby super. Tak więc potrzebuję i opinii i biegłego
