Rejestr przychodów po PESEL i raport AOTMiT wywołały panikę!

Wokół zarobków lekarzy rozpętuje się medialno-polityczne piekło. Sejm w trybie ekspresowym otworzył drogę do stworzenia centralnego rejestru przychodów medyków opartego na numerze PESEL. Cel? Połączenie baz danych NFZ i szpitali, by zobaczyć, ile lekarze zarabiają, łącząc etaty, kontrakty i dyżury w różnych placówkach. Oliwy do ognia dolał najnowszy, czerwcowy raport AOTMiT. Wynika z niego, że dochody przekraczające 100 tysięcy złotych...

Komentarze (3)
Lock 8332e4c0b16aa78e829946370023970835bf19f47cc8c4ffe11a6c45d1297c3a
Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy
Zaloguj się