Ostatnio miałem pacjentkę która otrzymala ode mnie skierowanie do ortopedy i przez pół godziny ponoć próbowała się zapisać. Potem zapisała sie na wizytę do mnie no bo wiecie niedorzecznik nie pozwala na triaż w poz i weszła z pretensją, że co to za głupi konował nie umie wypisać skierowania i że mam wypisać nowe bo chat gpt jej powiedział, że trzeba napisać elektroniczne a ona dostała wydruk papierowy no i że mam się poprawić. Wytłumaczyłem,...
