Gdzie i jak ubezpieczyć?

Porady na temat ubezpieczeń OC lekarzy - ich oferta jest szeroka a przepisy skomplikowane. Gdzie warto się ubezpieczyć? Ile kosztują różne ubezpieczenia?

ubezpieczenia w Izbie Lekarskiej

2017-01-15 o godzinie 18:19:39

Witam Mam pytanie do kolegów odnośnie ubezpieczenia w Izbie Lekarskiej.Lubelska izba ma zawartą umowę z Hestią/ nie wiem jak inne/. Czy lekarz,który jest wspólnikiem w sp.jawnej i pracuje u siebie i na kontrakcie w szpitalu może zawrzeć ubezpieczenie dobrowolne w OIL z Hestią.Żad...

Gdzie i jak ubezpieczyć?, Chirurgia ogólna | komentarzy: 8

ubezpieczenie

2017-01-15 o godzinie 16:07:48

Pracuje na umowę o prace oraz dodtakowo umowę zlecenie.nie podlegam o...

Gdzie i jak ubezpieczyć?, Medycyna rodzinna | komentarzy: 2

OC lekarskie - na jaką sumę się ubezpieczacie?

2016-06-01 o godzinie 23:29:27

Witam! Jako że za niedługo kończy mi się OC lekarskie, dostałem nową propozycję od mojej nazwijmy to agentki. I wariant to 75.000 euro jedno zdarzenie/350.000 wszystkie,...

Gdzie i jak ubezpieczyć?, Anestezjologia i intensywna terapia, Medycyna ratunkowa, Położnictwo i ginekologia, Chirurgia ogólna | komentarzy: 12

Obowiązkowe ubezp. OC, a zakres pełnionych usług?

2016-05-25 o godzinie 18:53:53

Witam, jestem w trakcie specjalizacji z Ortopedii i mam zamiar zacząć dyżury na kontrakcie w IP Urazowo-Chirurgicznej. W umowie jest zapisane, że zakres usług jakie mam świadczyć w trakcie dyżurów obejmuje chirurgię ogólną oraz ortopedię i traumatologię narządu ...

Gdzie i jak ubezpieczyć?, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 3

W co zainwestować ? A może Certyfikaty banku PKO

2016-03-01 o godzinie 10:21:45

Słuchajcie Kochani , wiem że są wśród was inwestorzy, czy moglibyśc...

Gdzie i jak ubezpieczyć? | komentarzy: 23

Komercyjne pakiety (ubezpieczenie) zdrowotne. Sieciówki czy brokerzy?

2016-02-23 o godzinie 12:03:07

Szanowni Koledzy, Najbliższa rodzina chcę wykupić prywatne pakiety medyczne. Co lepsze: sieció...

Gdzie i jak ubezpieczyć? | komentarzy: 2

Jak najłatwiej ubezpieczyć?

2016-01-17 o godzinie 18:43:23

Potrzebuję porady - może ktoś miał z Was podobną sprawę i może coś podpowiedzieć. Moja 60letnia ciotka (brak obywatelstwa polskiego, jedynie paszport brytyjski,wyjechała do UK 40 lat i musiała się zrz...

Gdzie i jak ubezpieczyć?, Chirurgia szczękowo-twarzowa, Onkologia kliniczna, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 7

Ubezpieczenie OC lekarza doradźcie

2015-11-21 o godzinie 14:21:04

KOńczy mi się ubezpieczenie chce Was zapytać czy takie jak mam uważacie a wystarczające , pytałam przedstawicielkę ubezpieczalni czy nie byłoby dobrze zdecydować się na bardziej wypasioną opcję ale usłyszałam że nie bo "i tak odpowiedzialnością dzielę się z podmiotem leczniczym"...

Gdzie i jak ubezpieczyć? | komentarzy: 16

Dzialanosc gospodarcza

2015-07-13 o godzinie 19:26:51

Witam, jestem na rezydenturze i zamierzam podjac prace w npl oraz jednoczesnie pelnic dyzury na kontrakcie w maci...

Gdzie i jak ubezpieczyć? | komentarzy: 20

Lloyds ubezpieczenia

2015-01-21 o godzinie 23:44:36

Czy ktoś z kolegów ma doświadczenia z ubezpieczycielem?Co sądzici...

Gdzie i jak ubezpieczyć? | komentarzy: 4

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij