Lekarski Klub Filmowy

Kinematografia produkuje rocznie tysiące filmów w najróżniejszych kategoriach. Podyskutuj o filmach, które obejrzałeś lub masz zamiar obejrzeć. Miejsce dla kinomaniaków (i nie tylko!).

"Jak miło kłamać w dobrym towarzystwie"

2017-05-01 o godzinie 17:59:10

Polecam. Rewelka. Warto zasta...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 8

Milczenie

2017-02-27 o godzinie 09:40:40

Idź...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 5

Pokot

2017-02-26 o godzinie 22:00:18

Jestem przeciwnikiem polowań. Mam przyjaciół gejów choć jestem hetero. Znam przesympatyczne lesbijki. Lubię zwierzęta choć wiewiór...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 3

netflix - opinie?

2016-10-29 o godzinie 11:58:41

Dzień dobry, czy macie jakieś doświadczenia z Netflix...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 8

Ostatnia rodzina - KLAPS.

2016-10-16 o godzinie 21:59:07

Tomek Beksiński wygarnął protoplaście , z nutą zarzutu wręcz ,brak klapsów w dzieciństwie. Stracił przez to inhibicję własnych reakcji , stracił poczucie granic...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 1

Wajda

2016-10-12 o godzinie 23:36:49

Po prostu wstyd. Jeszcz...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 25

Boska Florence, czyli oskarowe pewniaki.

2016-08-24 o godzinie 23:29:36

Byłam, widziałam. Sto jedenaście minut naprawdę dobrej zabawy. Film biograficzny, temat nieco wytarty, jak idzie o postać samej tytułowej bohaterki, ale moim zdaniem zrobiony z dużą swobodą, lekkością i perfekcjonizmem warsztatu jednocześnie. Reżyserował Stephen Frears. Bardzo dobra, chcia...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 10

Śmietanka towarzyska, czyli kolejny gniot Allena

2016-08-15 o godzinie 11:37:40

Z żalem patrzę, jak wielki i uwielbiany przeze mnie reżyser płodzi na siłę kolejny film. Nuda,kiepski scenariusz, silenie się na zgrabne przesłanie(miłość, która rządzi światem i której należy być wiernym), poprawnie opowiedziana historia(?).Poza perf...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 11

Eye in the Sky

2016-05-15 o godzinie 16:40:53

Wiecie co? Idźcie obejrzeć ten film, a potem podyskutujmy. Idzcie obejrzeć, bo trzeba i warto. Film nie jest moralizatorski, choć twórcy mogli sobie odpuścić ostatnie ujęcie z małą Kenijką, to był nadmiar łzawości. Ostatnia rola Alana Rickmana: wielka. Nie będę tu puszczał spoilerów, fi...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 0

Michiel de Ruyter, tytuł polski: Admirał

2016-05-14 o godzinie 17:10:36

Nareszcie! Nareszcie Holendrzy wyprodukowali dramat historyczny, i to taki, który chce się oglądać. Dla chętnych: obecnie leci w HBO. Trzyma w napięciu, efekty specjalne bardzo dobre, opowiedziana historia wydarzyła się mniej więcej właśnie tak, no po prostu warto. I nawet nie przeszkadzają róż...

Lekarski Klub Filmowy | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij