Lekarze pracujący za granicą

Dyskusje na temat pracy polskich (i nie tylko) lekarzy za granicą. Różne aspekty. Dyskusje na temat zarówno możliwości wyjazdów jak i powrotów do Polski z emigracji. Formalności, procedury, wymagania w obcych krajach.

powrót do polski po specjalizacji za granicą

2017-09-18 o godzinie 15:02:10

Czy ktoś z Was wrócił do Polski po specjalizacji? Co sądzicie o tej decyzji? Wszędzie słychać, że specka np. w Niemczech to bilet w jedną stronę, bo zrywa się kontakt ze wszystkimi ...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 5

Ginekologia w Niemczech.

2017-09-18 o godzinie 13:23:40

Ginekologia w Niemczech. Witajcie,jako stazystka czesto slucham rad, aby nie wybierac ginekologii i poloznictwa z powodu ilosci pozwów i rozszczeniowej postawy pacjentek i rodzin. Jak wygląda to w Niemczech? Byłam tam na praktykach w trzech szpitalach i mialam w...

Lekarze pracujący za granicą, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 2

Zagraniczne recepty w Polsce

2017-09-09 o godzinie 14:13:14

Po emigracji jedna z nielicznych rezczy którą "zostawiłam sobie na pamiątkę" jest polskie prawo wykonywania zawodu. Utrzymuje tez stan głównie dla wygody kupowania leków na wakacjach i ew poratowania rodziny. Jednak właśnie policzyłam, że ten przywilej kosztuje mnie 720 złotych rocznie. Trochę dr...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 3

A moze study club ?

2017-09-09 o godzinie 11:53:24

Jeszcze mi sie przypomnialo, juz po tym jak dodalam poprzedni post. Co robicie, kiedy nie wiecie co robic ? Czy macie jakas grupe ( wlasnie taki study club ), czy chociaz jednego Doktora, gdzie mozecie sie skonsultowac bez obaw o to, ze bedziecie ocenieni ? Albo kiedy macie juz pacjentow...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 7

Emerytura w Polsce

2017-09-09 o godzinie 11:42:28

Komu rząd zabierze emerytury i dlaczego? Kolejną zmianę, którą chce przeprowadzić rząd – prawdopodobnie wraz z przyszłoroczną waloryzacją – jest odebranie emerytur osobom, które zbyt krótko pracowały. Chodzi o tych, którzy z powodu krótkiego stażu nie wypracowali sobie nawet minimalnej emeryt...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 4

Fragment art. "Komu rząd zabierze emerytury i dlaczego?

2017-09-09 o godzinie 11:41:58

Fragment art. "Komu rząd zabierze emerytury i dlaczego? Kolejną zmianę, którą chce przeprowadzić rząd – prawdopodobnie wraz z przyszłoroczną waloryzacją – jest odebranie emerytur osobom, które zbyt krótko pracowały. Chodzi o tych, którzy z powodu krótkiego stażu nie wypracowali sobie nawet mi...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 0

Jak zdobywacie punkty edukacyjne ?

2017-09-09 o godzinie 11:11:14

Dzien dobry Doktorom ! Przegladam oferte kursow na jesien i ciekawa jestem jakie sa regulacje dotyczace ciaglego ksztalcenia i doskonalenia zawodowego w roznych krajach. Wiem, ze w UK sa CPD's, ale nie wiem jak w innych europejskich i nieeuropejskich to wyglada. Czy macie jakas izbe/ ...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 6

Praca częściowo w Niemczech, częściowo w Polsce

2017-09-08 o godzinie 23:07:30

Czy ktoś może jest zorientowany czy po zatrudnieniu się w niemieckim szpitalu będę miał prawo (jeśli zechce) ...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 11

Praca - lekarz na platformie wiertniczej

2017-09-05 o godzinie 21:49:43

Praca jako lekarz na platformach wiertniczych. Czy ktoś tak pracował? Jak to wygląda w praktyce? W sumie chciałabym wiedzieć wszystk...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 25

GP w UK

2017-09-03 o godzinie 12:48:26

GP w U...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 2

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij