Lekarze pracujący za granicą

Dyskusje na temat pracy polskich (i nie tylko) lekarzy za granicą. Różne aspekty. Dyskusje na temat zarówno możliwości wyjazdów jak i powrotów do Polski z emigracji. Formalności, procedury, wymagania w obcych krajach.

Specjalizacja w Norwegii

2018-01-11 o godzinie 18:29:50

Specjalizacja w Norwegii Dzień dobry. Zastanawiam się nad wyjazdem. Nie ze względów finansowych, tylko na warunki/godziny pracy, stosunek społeczeństwa do lekarzy, zabezpieczenie na starość, czyste śodowisko itp.Jestem w trakcie stażu i wiem, że ze względu na moje cechy osobowości mogę pracować ...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 17

Lekarze z poza UE?

2018-01-08 o godzinie 21:28:40

Chcielibyście pracować razem z lekarzem z p...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 16

Praca i życie Hiszpania/Portugalia

2018-01-04 o godzinie 20:21:12

Ktoś ma doświadczenia? Z jakich regionów? Z poradni/szpitala? Jaki...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 6

wolontariat/misje medyczne

2018-01-04 o godzinie 15:50:38

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z organizacjami, z którymi można jechać do pracy w ramach...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 2

USMLE

2018-01-03 o godzinie 18:33:08

Czy są tutaj osoby, które...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 0

Praca i zycie w SZwajcarii - czy ktos ma doświadczenie?

2017-12-29 o godzinie 11:16:11

Praca i życie w Szw...

Lekarze pracujący za granicą, Pediatria | komentarzy: 21

Miedzynarodowe / unijne PWZ

2017-12-23 o godzinie 10:16:33

Witam szanowe kolezanki i kolegow. Wyjezdzam dosyc czesto daleko za granice ( w celach turystycznych, nie zarobkowych ) gdzie zabieram ze soba dobrze wyposazona apteczke, mogaca budzic watpliwosci sluzb chocby granicznych danego kraju. Nie zdarzyla mi sie jeszcze taka sytuacja, ale z tego czy inn...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 14

Okulistyka jest możliwość wyjazdu i pracy za granica po specjalizacji?

2017-12-22 o godzinie 20:09:54

Witajcie , jestem pod koniec specjalizacji z okulistyki. Czy ktoś wie czy...

Lekarze pracujący za granicą, Okulistyka | komentarzy: 26

Problemy z Ärzteversorgung. Do kolegów pracujących w DE.

2017-11-29 o godzinie 19:23:17

Problemy z Ärzteversorgung. Do kolegów pracujący w DE. Pracuje w Niemczech od 11 miesięcy, niestety zostałem ubezpieczony przez pracodawcę w normalnym Sozialversicherung, a że po przeprowadzce miałem mnóstwo na głowie do zrobienia, wstąpiłem do niemieckiej izby lekarskiej dopiero przed miesiącem...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 13

Wyjazd do Kanady

2017-11-28 o godzinie 23:21:58

Czy ktoś ma osobiście doświadczenia albo od znajomych jak wygląda wyjazd do Kanady, żeby pracować tam jako lekarz? Z tego co wiem, podobnie jak w USA nie uznają naszych specjalizacji, jedyna furtka to praca na zaproszenie danego Szpital...

Lekarze pracujący za granicą | komentarzy: 11

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij