Lekarka z Polski porwana w Czadzie

https://f7td5.app.goo.gl/SJyJgX Po pierwsze ja w trakcie pracy nie wychodzę do kościoła. Muzułmańscy żołnierze mogą. Po drugie tekst sugeruje, że pod presją policji wypusz...

12-02-2024 07:16

Praca we Włoszech

Czy jest tu może osoba, która pracowała / pracuje we Włoszech lub wie jakie formalności trzeba dopełnić, aby podj...

16-05-2017 10:55

Ortopeda w poradni za granicą

Drodzy, chcę wyjechać za granicę. W toku rezydentury doszedłem do wniosku, że medycyna mnie zupełnie nie interesuje. Porzuciłem myśli o zmianie specki, bo mój pierwotny wybór - ortopedia - to wciąż jedyne co w ogóle mnie w tej medycynie jakkolwiek interesuje. Natomiast z każdą godziną pracy w wa...

26-08-2023 12:28

Szukam pokoju/mieszkania w DUSSELDORF Marzec 2024. Prowein

Cześć wszystkim .... Takie oto ogłoszenie. Szukam Dużego pokoju, podłogi, metaraca mieszkania. Z możliwością kąpania..... W Düsseldorfie Od Soboty 09.03 do Środy ...

19-01-2024 10:59

Internista jako GP w Wielkiej Brytanii?

Czy jako lekarz ze specjalizacją z chorób wewnętrznych i przeprac...

14-04-2022 12:13

Praca w UK

Hej! Mam 2 pytania, bylabym bardzo wdzięczna za podzielenie się wiedzą: 1. Czy obecnie, po Brexicie, nostryfikacja polskiego dyplomu specjalisty jest trudna? Czy wie ktoś ja...

19-12-2021 02:10

Praca w Irlandii

Witam, Poszukuje kontaktu z lekarzami pracującymi w Irlandii w celu wymiany doświadczeń na temat pracy w tym kraju. Razem z Żoną jesteśmy zarejestrowani w MC i wybieramy sie do pracy w sierpniu ale brakuje nam wiedzy ...

28-05-2015 16:19

Czy polskie dyplomy będą jeszcze uznawane w Europie?

Co tydzień nowo otwarty kierunek lekarski na Wyższych Szkołach Robienia Hałasu i szkółkach na coraz większych zadupiach w Polsc...

08-09-2023 11:14

Lekarze w Niemczech - grupy na Facebooku

Czy znacie grupy dla lekarzy pracujących w Niemczech na Fejsbooku? Albo ogólne grupy dla lekarzy pracujących za g...

18-04-2023 09:13

Ortopedia w Niemczech lub Szwajcarii

Koledzy i Kolezanki, chcialbym zasiegnac opinii w ktorym z krajow jest lepsze szkolenie ...

16-02-2023 13:41

Praca kardiologa we Francji

Pytanie do kolegów z Francji, czy jest w ogóle mozliwość pracy kardiologa we Francji wyłącznie w wymiarze sezonowym, np. 2m-ce? Jesli tak, to czy formalnosci ...

24-01-2023 22:39

Stomatolog za granicą - agencja pracy

Mam pytanie dotyczące agencji pośrednictwa pracy dla stomatologow za granicą ,jakie są godne polecenia ( najlepiej centralna Polska ).W sz...

25-02-2023 17:39

PRO FAMILIA Polski laryngolog w Anglii dla syna

Syn w Anglii ,od ponad miesiąca- wyciek z ucha , osłabienie słuchu, leczy rodzinny - antybiotyk...

12-02-2023 21:16

Praca patomorfologa w Danii

Hej! Czy ktoś może orientuje się jak wygląda opcja pracy dla patomorfologa w Danii? Jestem zapisana w Paragonie, ale tam tylko Szwecja i Norwegia w of...

07-02-2023 10:50

Staż za granicą

Koleżanki, koledzy czy znajdą się wśród nas osoby, które w ciągu ostatnich kilku lat odbywały część stażu podyplomowego za granicą? Albo macie informacje, że w ośrodku, w którym pracujecie są przy...

05-02-2023 18:01

Psychiatrzy pracujący poza Polską - system opieki psychiatrycznej nad pacjentami z psychozą

Wiadomo, wszystko ma swoje wady i zalety. Chodzi mi i o organizację opieki i możliwości dla lekarza wykonywania bezpiecznie swojej pracy oraz odpowiedzialność i podział obowiązków. Ciekawa jestem , jak skonstruowane są systemy opieki nad pacjentami z psychozą w krajach poza Polską. Holandia ...

16-01-2023 11:49

Powrót do Polski z UK, praca tu+dyżury locum w UK,polecicie proszę ogarniętą księgową?

Cześć, Niedawno wróciłam do naszego pięknego kraju po prawie 9 latach pracy w UK i chcę tu już u nas zostać. Zostawiam sobie jednak możliwość wyjazdów do UK na parę dni pracy, czy dyżury ( stawka za pracę jako "locum"...

02-01-2023 12:58

planuje powrot do PL. Jestem pediatra, cala specjalizacja w Niemczech

Zrobilam specjalizacje z pediatrii w Niemczech i wlasnie koncze subspecjalizacje z neonatologii w bardzo renomowanej klinice. Ale potem to juz sobie naprawde obiecalam wracac do chaty. Lecz lekarze w Polsce jakos krzywa n...

06-02-2014 02:35

Dyżury weekendowe jako GP w UK - jak zacząć ?

Witam, Czy ktoś kto ma wiedzę na ten temat lub sam wyjeżdża na dyżury weekendowe (locum,OOH)jako GP do UK, mógłby podzielić się wiedzą na ten temat. Tzn. jak zacząć pracę - jestem już zarejestrowany w GMC jako GP, ale ...

23-05-2014 15:43

Ortopeda za granica:)

Witam serdecznie , Specjalizacja zrobiona juz pomad 5 lat temu z nadzieja na późniejszy wyjazd na Wyspy, ew Skandynawia a moze dalej? potem zawirowania życiowe i decyzja o „czasowym” pozostaniu w PL.. jednak w tyle głow...

20-03-2022 11:05

Alergologia - utrudnienia dwustronnego uznania specjalizacji polskich lekarzy w UK

Witam Czy ktoś orientuje się/ zna lekarza któremu udało się zarejestrować alergologię w GMC UK? Ode mnie, zarejestrowanego tam już pediatry, wymagają całkowitej nostryfikacji - tłumaczenie przysięgłego wszystkich dokumentów specjalizacji z CMKP (ok 80 stron), co najmniej 3 referencji w tym sze...

30-09-2013 00:22

Rozmowa w Izbach Lekarskich we Francji

Mam pytanie - jak wygląda rozmowa w izbach lekarskich francuskich - chodzi o uznanie specjalizacji ? Czy ktoś mi...

02-06-2022 21:52

Praca w Danii

Jestem zainteresowana pracą w Danii. Czy ktoś z Państwa pracuje tam jako lekarz i może podzielic się ze mną cennymi w...

19-01-2014 15:19

Obecny porządek świata był ustalony już w 1941...

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mapa_Gomberga Jak to interpretujecie. W sumie znane. Nikt temu nie zaprzecza. Ale jeszcze zanim USA na dobre weszło do wojny były już ustalenia jak ma wyglądać świat powojenny. Jeszcze ...

07-04-2022 11:19

OET

Dzień dobry, czy ktoś z P...

02-10-2021 17:55

Pozycja Polski w NATO.

Chciałem wam pokazać gdzie jako Polska stoimy w NATO. Proszę spojrzeć na zdjęcie i sobie odpowie...

24-03-2022 14:54

Jakie stawki/wynagrodzenie i formy zatrudnienia oferują prywatne placówki w Niemczech - Zahnärzte

Czy wynagrodzenie jest procentowe (jeśli tak to ile procent od zabiegu zazwyczaj oferują gabinety prywatne?) czy może bardziej proponowana jest stawka za dany zabieg lub stawka godzinowa? Jakie formy zatrudnienia ...

20-03-2022 08:41

prawo wykonywania zawodu w Polsce

Witam, Staz oraz specjalizacje zrobilam za granica (w jednym z krajow Unii Europejskiej), czasem jednak zastanawiam sie nad powrotem do Polski. Dzwonilam juz do Izby lekarskiej i powiedziano mi ( choc pani z sekretari...

02-02-2022 23:10

praca w Emiratach

Podzielcie się doświadczeniami, perłami mądrości, albo i adresami/...

28-01-2022 19:56

Chirurg wypalał swoje inicjały na narządach pacjentów

Brytyjski chirurg, który wypalał swoje inicjały laserem na wątrobach wszczepianych pacjentom, stracił prawo do wykonywania zawodu. Simo Branhall, specjalizujący się w transplantacjach, dopuścił się tego czy...

12-01-2022 16:11

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej