Pakiet onkologiczny 2015

Pakiet Onkologiczny - wszystkie przydatne dyskusje na temat nowego pomysłu Ministerstwa Zdrowia w jednym miejscu.

Prośba o wsparcie na lek nierefundowany w Polsce. Rak piersi z przerzutami do płuc

2017-02-14 o godzinie 18:12:40

Witam serdecznie zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu cioci mojej przyszłej żony.... Poniżej zamieszczam link w którym opisana jest cała sytuacja: https://zrzutka.pl/annaszuszczewicz Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki jak jeszcze można pomóc, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serde...

Pakiet onkologiczny 2015 | komentarzy: 0

Szybka terapia onkologiczna -konsylium.

2015-07-30 o godzinie 16:59:10

W konsylium musi się znaleść specjalista :onkologii, radiologii, chirurgii onkologicznej, radioterapeuta. Może się znaleźć pielęgniarka i psycholog. Na temat tego specjalisty który zdiagnozował nowo...

Pakiet onkologiczny 2015 | komentarzy: 10

kolejny zakład patomorfologii zamykany

2015-07-21 o godzinie 21:45:06

tacy niby jesteśmy potrzebni?? http://www.dziennikbaltycki.pl/...

Pakiet onkologiczny 2015, Onkologia kliniczna, Patomorfologia | komentarzy: 22

Kłopot z kartą DILO.

2015-05-16 o godzinie 14:04:46

Mam problem z wystawieniem karty DILO polegający na tym, że w końcowej fazie wystawiania okazało się, że nie mam przypisanych przez NFZ miejsc mojej pracy. W związku z tym napisałem dwukrotnie maile do osoby odpowiedzialnej za tego typu problemy w NFZ / O. Mazowiecki/ nie uzyskując przez 10 dni ż...

Pakiet onkologiczny 2015, Medycyna rodzinna | komentarzy: 5

Szkolenie - jak korzystać z pakietu onkologicznego w POZ

2015-04-30 o godzinie 16:42:19

Wszyscy wiemy od kiedy obowiązuje nas tzw pakiet onkologiczny, prawda? A oto jak wygląda strona, która ma nas wdrożyć...

Pakiet onkologiczny 2015, Medycyna rodzinna | komentarzy: 3

zielona karta

2015-04-25 o godzinie 08:09:07

Miałem kilka miesięcy przerwy w pracy i nie za bardzo się orientuję jeszcze,czy tylko lekarz POZ ma obowiązek i powinność wystawiać "zieloną kartę"(to pytanie jest dlatego, że otrzymałem taki...

Pakiet onkologiczny 2015, Medycyna rodzinna | komentarzy: 36

Wreszcie przełom!

2015-04-01 o godzinie 06:42:19

Instytut Karolinska przyznał wczoraj naszemu wysłannikowi, iż w gronie tegorocznych kandydatów do laureatów nagrody w dziedzinie medycyny są dwie osoby z naszego kraju, a to: Bartosz Arłukowicz i Sławomir Neumann za absolutnie sensacyjn...

Pakiet onkologiczny 2015 | komentarzy: 20

jak myślicie: którą sferę systemu służby zdrowia najbardziej pogrąży pakiet onkologiczny?

2015-02-10 o godzinie 17:23:24

jak w tytule: możliwe odpowiedzi: - POZ - AOS - s...

Pakiet onkologiczny 2015 | komentarzy: 6

Wystawienie karty DiLO - krok po kroku

2015-02-10 o godzinie 17:17:47

Czy ktoś miał styczność z przeprowadzonym postępowaniem u chorego z podejrzeniem choroby neo (od początku do końca) wg karty DiLO? Jak to wygląda? Poza tym, że wystawia się kartę DiLO...

Pakiet onkologiczny 2015 | komentarzy: 3

Dla kogo zielona karta?

2015-02-02 o godzinie 21:23:02

Mam pytanie - czy gdzieś jest może jasno napisane komu przysługuje zielona karta? A właściwie to mam pytanie z życia wzięte- dzisiaj zg...

Pakiet onkologiczny 2015 | komentarzy: 21

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij