Pediatria RZESZÓW

Pediatria RZESZÓW Hej, poszukuję opinii na temat pediatrii w Rzeszowie i okolicach. Interesuje mnie szpital prz...

16-07-2020 18:30

Reumatologia we Wrocławiu

Myślę o robieniu specjalizacji z reumatologii we Wrocławiu, ale nie znam kompletnie tamtej...

28-04-2021 23:14

Ortopedia w Polsce

Witam, czy rozpoczynanie rezydentury z ortopedii w Polsce to dobry pomysł? Naczytałem się na tym portalu sporo postów, że ortopedów jest za dużo, albo że zabiegówka w Polsce to dramat... a w sumie nie widzę dla siebie innej specjalizacji, no może jeszcze medycyna ratunkowa, ale to też ciężki kawa...

17-04-2021 22:16

Radiologia w Trójmieście [Gdańsk, Gdynia]

Zdecydowałem się na podjęcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej i poszukuję dobrej jednostki szkoleniowej w ...

06-02-2021 01:08

Anestezjologia we Wrocławiu

Witam, czy jest tu ktoś w trakcie rezydentury z anestezjologii we Wrocławiu? Planuję iść w ty...

23-03-2021 20:12

Anestezjologia - czy warto robić? (Kraków)

Cześć, jestem lekarzem stazysta. Zastanawiam się nad robieniem anestezjo jako specjalizacji. Mam pytanie do osób, które w tym siedzą - czy nie jest to zbyt przytłaczająca praca? Czy w dalszej perspektywi...

20-03-2021 08:32

Przyszłość specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Polsce

Cześć! Zauważyłem, że na forum jest trochę aktywnych anestezjologów z wieloletnim stażem, za pewne rozeznanych w temacie, także myślę, że to dobre miejsce do tego typu rozważań. Oczywiście zapraszam wszystkie osoby znające temat do dyskusji, także z innych branż ;) Zastanawiam się nad przys...

12-02-2021 14:04

okulistyka i endokrynologia za i przeciw

Witam, mam dylemat wielokrotnie tutaj już poruszony, ale może nie wyczerpany. Chciałabym się dowiedzieć od okulistów/ endokrynologów jakie są za i przeciw tych specjalizacji . Między innymi jak wygląda rynek pracy p...

04-03-2021 22:52

Wybór specjalizacji

Cześć! Stoję przed wyborem specjalizacji. Do tej pory rozważałam głównie neurologię, bo najbardziej zainteresowała mnie w trakcie studiów. Natomiast nie mam doświadczenia jak wygląda praca na oddziale i w gabinecie. Pod koniec studiów i na stażu zaintersowałam się mocno psychiatrią, zarówno doros...

28-02-2021 21:57

Poznań KOHiT szpital jonshera/ dębinki UCK klinika ... dziecięcej

Szukam lekarzy pracujących na oddziałach ww. czyli Klinice Onkologi, hematologii i transplantologii w...

24-02-2021 12:46

Alergologia

Czy ktoś z Państwa robi specjalizację w systemie modułowym z alergologii i mógłby się podzielić doświadcze...

23-02-2021 16:37

Med. Rodzinna - miejsce szkoleniowe w woj. lubelskim

Hej. W nadchodzącej rekrutacji wiosennej chciałbym rozpocząć specjalizację z medycyny rodzinnej. Interesuje mnie województwo lubelskie. Szukam dobrego miejsca, proszę o wskazówki, może ktoś zna placówki godne polecenia...

19-02-2021 21:56

Pediatria/neonatologia - gdzie?

Witam! Szukam i pytam: gdzie w Polsce i dlaczego tam? Nie mam docelowego miejsca, rozglądam się i chciałabym poznać opinię starszych i bardziej doświadczonych. Szpital powiatowy/ wojewódzki? Czy rezydentura z...

09-02-2021 20:38

Chirurgia onkologiczna gdzie warto robić?

Jestem spec.chir.ogólnej, w trakcie specjalizacji dużo robiłam onkologii, chciałabym kontynuować gdzieś szeroki zakres operacji jednocześnie kształcąc się na s...

08-02-2021 17:49

Geriatria

Witam. Jaki oddział geriatryc...

28-01-2021 21:33

O czym pamiętać zaczynając rezydenturę

Za ok. miesiąc zaczynam rezydenturę, jeszcze nie mam ustalonego miejsca, waham się pomiędzy kilkoma szpitalami i przed ostateczną decyzję chciałbym odwiedzić każdą placówkę i w miarę możliwości spotkać się z kierownikiem oddziału. W związku z tym zwracam się do obecnych rezydentów różnych specjal...

24-01-2021 11:49

Genetyka kliniczna- czy warto?

Dzień dobry, bardzo rozważam opcję zrobienia jako drugiej specjalizacji z genetyki klinicznej. O ile będzie taka możliwość. Zawsze mnie takie tematy fascynowały, tzn już od liceum a potem w trakcie studiów, jakieś koła studenckie genetyczne itp. Ostatecznie wybrałam pediatrię, którą ukończyłam ki...

26-01-2021 16:53

Kardiologia rezydentura

Witam. Czy są może na forum rezydenci kardiologii z warszawskich szpitali? Stoję właśnie przed wyborem miejsca specjalizacji i waham się, który ośrodek ostatecznie wybrać. Najbardziej zależy mi na ...

21-09-2020 12:53

Medycyna rodzinna w Warszawie

Gdzie w Warszawie można się wyszkolić na Lekarza Rodzinnego? Tryb pozarezydencki. Gd...

11-01-2021 11:17

tryb pozarezydencki

tryb pozarezydencki witam, mam pytanie o co w końcu z tym trybem chodzi. Jak wygląda w końcu robienie w ten spsób specjalizacji? Bo na pozarezyencki też trze...

29-10-2016 20:20

Medycyna Pracy

Poszukuje lekarzy i lekarki, które bezpośrednio po stażu robią specjalizację z medycyny pracy lub ją skończyły. Jak w...

01-01-2021 00:23

Wybór specjalizacji

Witam. Piszę, ponieważ potrzebuję od starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Mam problemy z ostatecznym wyborem specjalizacji. Jestem drobną kobietą, lubię wyzwania. Najbardziej na studiach interesowały mnie zajęcia na pediatrii, jednak będąc na stażu, przy zabiegach poczułam to "coś" do s...

15-11-2018 19:07

Zmiana rezydentury a orzeczenie lekarskie

Chodzi o zmianę specjalizacji. Czy ktoś może wie z własnego doświadczenia co w sytuacji , kiedy po próbie zmiany rezydentury z powodu przeciwskazań nie dostał się na nową specjalizację? Wiadomym jest,że teoretycznie nale...

06-10-2020 09:22

Audiologia i foniatria

Dzień dobry, czy ktoś robił audiologie i fon...

30-11-2020 21:16

Specjalizacja w trybie pozarezydenckim po rezydenturze- postępowanie kwalifikacyjne

Dzień dobry! https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne-lekarzy-i-lekarzy-dentystow-w-tym-tzw-rezydentura I mam pytanie- do rekrutacji na miejsce pozarezydenckie, gdy się jest już specjalistą podstawą je...

21-11-2020 11:17

Szpital Nowa Sól, ortopedia i gastroenterologia

Hej, jestem w trakcie stażu podyplomowego i chciałabym się zorientować co do wymienionych w tytule oddziałów. Pytam ponieważ po stażu chciałabym wybrać ...

24-11-2020 12:22

Rozpoczęcie specjalizacji z geriatrii

Drodzy Koledzy i Koleżanki ! Myślę o zrobieniu specjalizacji szczegółowej z geriatrii. Obecnie posiadam specjalizacje z medycyny rodzinnej . Nie mam żadnych doktoratów , publikacji itd itp Proszę dajcie mi znać w jaki sp...

09-11-2020 23:36

Zmiana specjalizacji

Dzień dobry. Piszę, ponieważ mam dużo wątpliwości i chciałabym poradzić się starszych kolegów. Dwa lata temu zaczęłam rezydenturę z neurologii, ale źle trafiłam - oddział z fatalną atmosferą, braki kadrowe, ciężka praca. Dodatkowo wszyscy strasznie narzekali na specjalizację - że zarobki śred...

07-11-2020 11:49

Miejsca specjalizacyjne

Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa mógłby polecić miejsce do zatrudnienia celem odbycia specjalizacji w kardiologii dziecięcej? Chodzi ...

27-10-2020 17:54

Pediatria zarobki

Zastanawiam się nad specjalizacją z pediatrii i ciekawa jestem ile zarabia teraz specjalista pediatra na etacie szpitalnym? Czy to są...

25-10-2020 09:00

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej