Wynagrodzenia i zarobki

Ile mogę zarobić pracując w szpitalu a ile w poradni? Czy kolega z sąsiedniego województwa zarabia więcej? Porady i informacje na temat wysokości lekarskich wynagrodzeń.

Czy pielegniarki zarabiaja juz tyke co lekarze?

2018-07-12 o godzinie 11:43:15

Czy pielegniarki zarabiaja juz tyle co lekarze.zelektryfikowalamnieinformacja ze1600 zl podwyzki,ktora do tej pory byla dodatkiem zostanie wliczona w grupeW grupe od ktorej licza sie wszelkie pochodne w tym emerytury.W zestawieniu z praca pielgniarek na eta...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 0

jakie zarobki na kontrakcie w AOS

2018-07-11 o godzinie 16:08:34

Proszę o odpowiedź Kolegów jak wygląda sprawa wynagrodzenia w AOS (NFZ). Jestem "zielon...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 9

Prywatny gabinet - początki - wskazówki, przemyślenia

2018-07-08 o godzinie 15:09:10

Jakie macie doświadczenia z początkami swoich prywatnych praktyk lekarskich? Ile mniej więcej czasu zajmuje "rozkręcenie" gabinetu prywatnego ? Otwieram prywatny gabinet w niewielkim mieście (ok 10 tys mieszkanców) + okoliczne miasteczka i wioski ( łączn...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 10

wynagrodzenie reumatologa

2018-07-06 o godzinie 12:15:30

Czcigodni Koledzy ! Czy reumatolog w oddziale narzekający na stawkę 5...

Wynagrodzenia i zarobki, Reumatologia | komentarzy: 4

Proszę o rady: Umowa...

2018-06-19 o godzinie 22:09:42

Proszę o rady: Umowa zlecenie: na jakie zapisy uważać? Co koniecznie powinno być zawarte? Czy to norma, że dla zleceniobiorcy przypisana jest pełna odpowiedzialność wobec pacjenta? Czy wystawia się rachunek do umow...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 3

Praca na kontrakcie zadaniowym lub godzinowo- zadaniowym.

2018-06-02 o godzinie 20:22:47

Witam serdecznie. Chciałbym zapytać czy ktoś z Państwa pracował w ramach kontraktu zadaniowego lub łączonego g...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 10

rezydentura - wynagrodzenie na zwolnieniu z powodu ciąży

2018-05-21 o godzinie 09:27:19

W styczniu tego roku rozpoczęłam specjalizację w ramach rezydentury. Na 1 lipca planowane są podwyżki dla rezydentów. Od 1 sierpnia zamierzam iść na zwolnienie z powodu ciąży. Stąd moje pytanie - jakie wynagrodzenie będę dostawać będąc na zwolnieniu? Wiem, że powinno to być 100%, lecz czy będę do...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 6

Przeciętna stawka za obstawy medyczne

2018-05-10 o godzinie 21:38:46

Dobry wieczór wszystkim, Jak w temacie postu - chciałam zapytać o opinię doświadczonych na tym polu kolegów i koleżanki. Jaka według Was powinna być przeciętna stawka godzinowa netto za obstawy me...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 2

Zwolnienie a prowadzenie działalności gospodarczej

2018-04-27 o godzinie 15:28:22

Mam może troszkę naiwne pytanie ale dotychczas mnie to osobiście nie dotyczyło. Od nastu lat prowadzę działalność gospodarczą i n...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 3

WYNAGRODZENIE NA ETACIE W SZPITALU DLA SPECJALISTY GINEKOLOGA

2018-04-23 o godzinie 16:31:54

Wynagrodzenie na etacie w szpitalu dla specjali...

Wynagrodzenia i zarobki, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 8

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij