Wynagrodzenia i zarobki

Ile mogę zarobić pracując w szpitalu a ile w poradni? Czy kolega z sąsiedniego województwa zarabia więcej? Porady i informacje na temat wysokości lekarskich wynagrodzeń.

Stawki dla nefrologa we...

2017-06-22 o godzinie 18:37:27

Jakie są stawki dla nefrologa w...

Wynagrodzenia i zarobki, Nefrologia | komentarzy: 1

Co oprócz zarobków negocjować w POZ

2017-06-19 o godzinie 16:32:49

Witam co warto negocjować opróc...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 4

Wysokość stawek

2017-06-17 o godzinie 07:09:52

Witam, Jakie są stawki w Ośrodku Dziennym dla lekarza ze specjalizacją z rehabilitacji i w pora...

Wynagrodzenia i zarobki, Rehabilitacja medyczna | komentarzy: 2

Służba zdrowia nadal marnie opłacana. Przez Sejm przeszła ustawa zamrażająca płace

2017-06-10 o godzinie 12:58:31

http://wyborcza.pl/7,155287,21939930,rzad-zignorowal-600-tys-pracownikow-sluzby-zdrowia-ustawa.html Wynagrodzenie zasadnicze będzie ustalało się jako iloczyn współczynnika pracy przypisanego do każdego zawodu i wysokości średniej krajow...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 8

Specka z RODZINNEJ i co dalej? Czy jestesmy w CZARNEJ DU...

2017-06-09 o godzinie 13:56:59

Witam właśnie zdałam speckę z medycyny rodzinnej w sesji wiosennej i zastanawiam się co dalej, czy są jakieś mozliwości rozwoju, jakoś kiepsko widzę perspektywy na przyszłość, czuję sie troche jak w pułapce - do konca zycia jak niewolnik... A może coś dorobić puki jeszcze siły są czy ...

Wynagrodzenia i zarobki, Medycyna rodzinna | komentarzy: 22

100 lat za....Rumunią

2017-06-08 o godzinie 07:08:31

http://www.pap.pl/aktualnosci/news,966067,rumunia-rzad-realizuje-wyborcze-obietnice-ogromnych-podwyzek-pensji.html "Zgodnie z przyjętą propozycją średnio najbardz...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 96

POZ- Warszawa urus, Pruszków, Piastów, Nadarzyn które miejsca pracy omijać szerokim łukiem

2017-06-07 o godzinie 15:27:55

Witam od niedawna mieszkam w tej okolicy nie znam żadnej przychodni, a poszukuje pracy w warszawie i okolicy, w których p...

Wynagrodzenia i zarobki, Medycyna rodzinna | komentarzy: 5

POZ -Ile za godz/netto Warszawa i przedmieścia Pruszków, Piastów PILNE

2017-06-07 o godzinie 15:22:40

Witam, jak kształtują sie obecnie stawki netto za godzinę na etacie VS kontrakt w POZ czy widoczne są róznice stawki godzinowej w warszawie i tuż pod warszawą, chcę rozpocząć pracę po urlopie macierzyńskim, mam specjaliza...

Wynagrodzenia i zarobki, Medycyna rodzinna | komentarzy: 11

Wyjzad do Skandynawi

2017-06-01 o godzinie 04:50:21

Proszę o polecenie fim rekrut...

Wynagrodzenia i zarobki, Stomatologia ogólna | komentarzy: 0

Wyjazd do Skandynawi

2017-05-30 o godzinie 20:15:45

Proszę o pomoc w wyborze firm rekretującej lekarzy dentystów do pracy w Szwecji lub N...

Wynagrodzenia i zarobki, Stomatologia zachowawcza z endodoncją, Chirurgia stomatologiczna, Protetyka stomatologiczna | komentarzy: 11

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij