Wynagrodzenia i zarobki

Ile mogę zarobić pracując w szpitalu a ile w poradni? Czy kolega z sąsiedniego województwa zarabia więcej? Porady i informacje na temat wysokości lekarskich wynagrodzeń.

Lokumy w UK

2017-03-25 o godzinie 17:08:44

Uwaga do wszystkich wybierajacych sie do UK "na locum" Od kwietnia 2017 wszelka praca wykonywana dla "public body" (czyli NHS) podpada pod legislacje IR35. Niezaleznie od tego, czy po drodze sa posrednicy (agency/umbrella company etc) platnik- NHS Trust/szpital/poradnia- zabiera zaliczke podatko...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 2

Rozliczanie podatków

2017-03-22 o godzinie 19:46:15

Czy ktoś współpracuje z firmą CEEOR?Jeśli...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 0

STÓWA za godzinę....

2017-03-15 o godzinie 18:54:30

STÓWA...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 13

Faktura za przekazanie kopii dokumentacji medycznej do firmy ubezpieczeniowej (TU)

2017-02-16 o godzinie 19:10:07

Dostałem dzisiaj 2 polecone od dwóch różnych firm ubezpieczeniowych które proszą mnie o przesłanie im kopii dokumentacji medycznej dwóch konsultowanych przeze mnie pacjentów (w każdym przypadku chodzi o inną osobę). W piśmie jest jakas informacja o wysłanie im również faktury - zakładam ze ma to ...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 19

Medicover - stawka za wykonywanie usg

2017-02-13 o godzinie 14:27:06

Właśnie wróciłem ze spotkania z kierownikiem Medicover ws. pracy i jestem w ciężkim szoku! Za wykonywanie badań usg zwykłych i dopplerowskich...

Wynagrodzenia i zarobki, Radiologia i diagnostyka obrazowa | komentarzy: 29

Co dalej robić?

2017-02-06 o godzinie 21:01:47

Zakończyłem szkolenie (rezydenturę) z kardiologii. Niedługo egzamin. Dostałem umowę n...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 128

Płace w POZ

2017-02-06 o godzinie 19:23:32

Mam prośbę do koleżanek i kolegów-jak u...

Wynagrodzenie specjalisty ginekologa na etacie

2017-01-26 o godzinie 17:33:54

Ile zarabia ginekolog na etacie? Ogólnie wiadomo, że z powodu b.dużej odpowiedzialności ginekolodzy boją się przechodzić na kontrakt. Tak, wiem, że wyrównają sobie te "straty" w prywatnym gabinecie, czy też obsługując prywatne p...

Wynagrodzenia i zarobki, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 4

Specjalizacja w trybie pozarezydenckim

2017-01-23 o godzinie 14:08:57

Dzień dobry! Rozmawiałam z dyrektorem szpitala, który zaproponował mi możliwość robienia specjalizacji w trybie pozarezydenckim- etat. Powiedział, że cze...

szczelina odbytu-proctologia

2017-01-04 o godzinie 18:31:24

Czy znacie oprócz operacyjnego leczen...

Wynagrodzenia i zarobki, Chirurgia ogólna, K60 szczelina i przetoka okolic odbytu i odbytnicy | komentarzy: 3

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij