Zaburzenia erekcji

Co nowego w diagnostyce i leczeniu zaburzeń erekcji? Co ważnego dotyczy każdego lekarza praktyka? Pomóżmy pacjentom uporać się z zaburzeniami erekcji, wymieniając się poglądami na ten temat na forum.

Brak erekcji porannych, podczas stosunku u 27 latka

2016-12-10 o godzinie 23:32:31

Problem rodzinny, brak erekcji porannych oraz podczas stosunku. Kwestia dotyczy mojego brata, który niedawno wziął ślub. Przyznał, że nie układa się Jemu w małżeństwie. Nie przypuszczaliśmy, że pomimo że jest młody i wysportowany ma takowe problemy- skończył AWF. Sprawa jest bardzo poważna, małże...

Zaburzenia erekcji, Seksuologia, F52.2 brak reakcji genitalnej | komentarzy: 26

Tramadol w leczeniu przedwczesnego wytrysku

2015-09-08 o godzinie 15:34:44

Witam wszystkich. Mam kolejny przypadek związany z tematem przedwczesnego wytrysku. Młody chory (29 l.), ma problemy z w/w - wytrysk następuje kilkanaście-kilkadziesiąt sekund po penetracji. Podaje, że współżyje (a raczej współżył) regularnie z jedną partnerką, obecnie unika zbliżeń, ma poczuci...

Zaburzenia erekcji, Psychiatria, Seksuologia, Urologia, F52.4 wytrysk przedwczesny | komentarzy: 45

Priligy - dapoksetyna - macie jakieś doświadczenia?

2015-08-31 o godzinie 23:25:20

Jaki czas temu trochę mówiło się o Priligy (dapoksetynie), ostatnio słuch o niej zaginął a na liście dostępnych w Polsce leków jest. Stosowaliście kiedyś u swoich pacjentów? Działa? Nie działa? Na coś ...

Zaburzenia erekcji, Psychiatria, Seksuologia | komentarzy: 10

zaburzenia erekcji po allopurinolu

2013-02-17 o godzinie 01:36:50

Witam, chcialam zapytac czy jest jakas alternatywa dla 55letniego pachenta leczacego sie z powodu dny moczanowej lekiem Milurit u ktorego po tym leczeniu wystepuja zaburzenia erekcji? Nie bierze ...

Zaburzenia erekcji, Seksuologia, Urologia, Choroby wewnętrzne, Y43.8 inne środki działające pierwotnie ogólnie, niesklasyfikowane gdzie indziej | komentarzy: 10

Leki na wydłużenie erekcji

2012-10-15 o godzinie 22:03:45

Ze względu na to, że ostatnio robię za lekarza rodzinnego, mam pytanie: c...

Zaburzenia erekcji, Seksuologia, Medycyna rodzinna, Urologia, F52.4 wytrysk przedwczesny | komentarzy: 24

Problemy z erekcją

2012-03-27 o godzinie 22:23:25

Kilka dni temu zgłosił się do mnie pacjent (1. raz) po receptę na sildenafil. Dotychczas nieleczony z innych powodów,...

Zaburzenia erekcji, Seksuologia, F52 dysfunkcja seksualna nie spowodowana zaburzeniem organicznym ani chorobą somatyczną | komentarzy: 4

Problemy ze wzwodem

2012-03-22 o godzinie 16:48:41

Pacjent ma 44 lata , nie choruje na żadne choroby przewlekłe , niewielka nadwaga , palący papierosy , okresowo nadużywa alkoholu . Przed 2 laty przeszedł zapalenie...

Zaburzenia erekcji, Urologia, Medycyna rodzinna, Seksuologia, N Choroby układu moczowo-płciowego , F52.2 brak reakcji genitalnej | komentarzy: 7

PRZEDWCZESNA EJAKULACJA

2012-03-22 o godzinie 08:05:14

Dzien dobry Moj pacjent lat35 ma duzy problem osobisty a ja nie bardzo wiem jak mu pomoc Ma cukrzyce typu 2 -czesciowo unormowana-120-160mg% ,przebyl HSV2 -na zoledzi powstaly niwielkie blizny Ma przedwczesna ejakulacje po 3-4 min...

Zaburzenia erekcji, Urologia, Seksuologia, Psychiatria, F52.4 wytrysk przedwczesny, Z86.3 w wywiadzie zaburzenia endokrynologiczne, metaboliczne i immunologiczne | komentarzy: 32

Elicea -dedykowane @edk

2012-03-02 o godzinie 21:54:33

Pewnie ten post bedzie szybko przeniesiony do FD ale moze przyda sie i tu. Jestem na konferencji psychiatrycznej w Zakopanem. Znajoma przedstawicielka zaprosila mnie na stanowisko reklamowe firmy KRKA. Rozmawiamy o Elicei.Konwersacja schodzi na te...

Zaburzenia erekcji, Seksuologia | komentarzy: 5

nocna erekcja - konieczna diagnostyka?

2012-02-24 o godzinie 12:46:37

Pacjent 35 lat, zgłosił się do Por. Neurologicznej z powodu przedłużonych erekcji w nocy, które są bolesne i wybudzają go ze snu. Poza tym bez problemów w życiu seksualnym. Problem od kilku lat, początkowo rzadko, ostatnio prawie co noc. Zauważył, że problem mija gdy śpi na brzuchu - co wskazywał...

Zaburzenia erekcji, Seksuologia, Neurologia, Urologia, N48.3 bolesny wzwód prącia (priapismus) | komentarzy: 34

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij