Lekarski zwierzyniec

Zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka. Forum stworzone dla lekarzy - miłośników i hodowców psów, kotów i ninnych zwierząt. Wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc w dolegliwościach naszych pupili.

pobudzenie u jamnika

2017-05-24 o godzinie 21:22:12

Moi Drodzy, jest problem z moim 15,5 letnim jamnikiem, bardzo żywotny, radosny pies mimo wieku. Wyniki lab. jak młodzik - była niewielka niedoczynnosc tarczycy, ale eutyroza, watroba i nerki ok, panele badań bez problemów. Wykluczono ch.odzwierzęce i pasozyty.Jest pod opieka swojego weta. Prob...

Lekarski zwierzyniec, Psychiatria | komentarzy: 22

Wasze doświadczenia ze sterylizacją suki

2017-02-16 o godzinie 07:48:07

Waham się, czy moją śliczną i ukochaną wyżlicę sterylizować. Mimo znakomitego rodowodu, psyche i eksterioru - nie zamierzam rozmnażać. Poprzedniczka nie była sterylizowana i mimo kilkunastu cieczek udało mi się zachować jej dziewictwo. W końcu z powodu ropomacicza podda...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 15

Biblioteczka lekarza psiarzokociarza

2017-01-14 o godzinie 20:03:28

Czy jest na sali weterynarz? Albo osoaba ktora moglaby mi doradzić zakup jakiejś psiej interny? Chodzi o przystępnie napisaną książke dla lekarza internisty , nie-weterynarza ;-). I czy są waszym z...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 10

Dokąd z psem

2016-12-10 o godzinie 06:56:12

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Psy-w-parkach-na-plazach.Wiecej-praw-dla-wlascicieli-00033542 Zaczyna się dobra passa dla psiarzy. Już sporo restauracji i hoteli wpuszcza nas z naszymi pupilami (niekiedy łupiąc niemiłosiernie kieszeń). Jeśli macie dobre doświadczenia, to podzielc...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 48

Zuza piękna tricolorka szuka domu

2016-10-06 o godzinie 14:00:36

Piękna Zuza szuka domu : https://www.facebook...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 22

Pies Clifford czyli Mordzio

2016-09-20 o godzinie 01:01:40

Od czego tu zacząć ?Jak opisać pustkę w sercu i w domu , kiedy umiera kochany pies ? Niedomagał od miesiąca - gorszy apetyt , krew w stolcu , potem wymioty , co kilka dni wizyty u weterynarzy- nikt nie miał pomysłu , co mu dolega .Antybiotyk , probiotyk i od początku . W końcu wyczułam guz w b...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 5

oddam kotka za darmo

2016-09-07 o godzinie 23:33:31

Mała koteczka przerzucona w nocy przez płot. Wiek około 2-3 miesiące . Rudo- bura z bialymi lapkami i brzuszkiem krotkowlosa. Samodzielna, odważna, ufna, oswojona, czysciutka, z...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 1

Pies z infekcja od 4 tygodni

2016-07-08 o godzinie 10:29:38

Wiem, że to forum lekarskie ale 4 weterynarzy nie ma idei co jest mojemu psu. Proszę o pomoc,, koncepcje jakieś. Cztery tyg temu zapalenie trzustki. Obecnie lipa a w normie już. Jest po kursie fluorochinolonem, amoksiklawem, aminoglikozyd, aktu...

Lekarski zwierzyniec, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne | komentarzy: 24

Pilnie potrzebna Lipancrea 16 000 dla psa ! Nawet i przeterminowana.

2016-04-07 o godzinie 20:07:58

Piszę z wielką prośbą o rozejrzenie się po zapomnianych apteczkach, po szafkach z "darowanymi" resztkami leków, o zapytanie znajomych przedstawicieli Polpharmy (były próbki, może jeszcze nie powyrzucali)... Leku nigdzie nie ma. Chyba zatrzymano produkcję. Moja sunia z przewlekłą niewydolnością ...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 4

Krwiomocz u wyżlicy

2016-02-03 o godzinie 13:27:28

Ma 12 lat, po przejściach ( złamanie podokostnowe piszczeli, pięknie zagojone, oba kolana operowane z powodu niemal całkowitego zerwania LAH, po histerektomii z powodu ropomacicza). Przed kilkunastoma dniami zauważyłem krwiomocz ( jak dobrze, że śnieg był). Przez ok. 2 tyg. antybiotykoterapia, kr...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij