Lekarski zwierzyniec

Zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka. Forum stworzone dla lekarzy - miłośników i hodowców psów, kotów i ninnych zwierząt. Wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc w dolegliwościach naszych pupili.

Jaka jest przyczyna krwawienia do jamy brzusznej u psa

2017-07-19 o godzinie 07:46:46

U mojej 12 -letniej spanielki wystąpiła biegunka , potem brak apetytu, dużo piła, osłabienie, zjadała niewiele mięsa. W nocy całość niestrawionego mięsa wymiotowała. W niedzielę pojechałam z nią do weterynarza. Temperatura prawidłowa. Bad. Krwi Hb 7,3. erytrocyty 3,1 mln, hematokryt 22,4, płytki ...

Lekarski zwierzyniec, Gastroenterologia | komentarzy: 6

co na te insekty?

2017-07-10 o godzinie 17:54:03

zapchlilo co si...

Lekarski zwierzyniec, Dermatologia i wenerologia | komentarzy: 3

Pilne!Jamnik szuka domu!Śląsk,Bytom.

2017-07-07 o godzinie 11:41:26

Skopiowane z FB: Jamnik szuka domu!Schronisko Bytom. 1 godz. · Sezon trwa... Czy ktoś z Państwa chciałby przygarnąć do adopcji lub chociaż na dom tymczasowy, 6-7-letniego jamnika, którego właściciel ze względu na brak swojego cennego czasu chce porzucić? Pies jest spokojny, większość dnia prz...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 16

Mastif Pirenejski - małe misiaczki czekają na nowe domki :)

2017-06-13 o godzinie 13:08:59

Mamy 3 miesięczne szczenięta - pieska i suszki tej wspaniałej i rzadkiej ...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 10

Bravecto

2017-06-09 o godzinie 09:27:44

Czy ktoś ma doświadczenie ze stosowanie fluranaleru u psów? Moja utrzymanka po kilku miesiącach stosowania obroży foresto - uczuliła się, od kilku dni narastały wypryski w miejscu ko...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 8

pobudzenie u jamnika

2017-05-24 o godzinie 21:22:12

Moi Drodzy, jest problem z moim 15,5 letnim jamnikiem, bardzo żywotny, radosny pies mimo wieku. Wyniki lab. jak młodzik - była niewielka niedoczynnosc tarczycy, ale eutyroza, watroba i nerki ok, panele badań bez problemów. Wykluczono ch.odzwierzęce i pasozyty.Jest pod opieka swojego weta. Prob...

Lekarski zwierzyniec, Psychiatria | komentarzy: 22

Wasze doświadczenia ze sterylizacją suki

2017-02-16 o godzinie 07:48:07

Waham się, czy moją śliczną i ukochaną wyżlicę sterylizować. Mimo znakomitego rodowodu, psyche i eksterioru - nie zamierzam rozmnażać. Poprzedniczka nie była sterylizowana i mimo kilkunastu cieczek udało mi się zachować jej dziewictwo. W końcu z powodu ropomacicza podda...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 18

Biblioteczka lekarza psiarzokociarza

2017-01-14 o godzinie 20:03:28

Czy jest na sali weterynarz? Albo osoaba ktora moglaby mi doradzić zakup jakiejś psiej interny? Chodzi o przystępnie napisaną książke dla lekarza internisty , nie-weterynarza ;-). I czy są waszym z...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 10

Dokąd z psem

2016-12-10 o godzinie 06:56:12

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Psy-w-parkach-na-plazach.Wiecej-praw-dla-wlascicieli-00033542 Zaczyna się dobra passa dla psiarzy. Już sporo restauracji i hoteli wpuszcza nas z naszymi pupilami (niekiedy łupiąc niemiłosiernie kieszeń). Jeśli macie dobre doświadczenia, to podzielc...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 48

Zuza piękna tricolorka szuka domu

2016-10-06 o godzinie 14:00:36

Piękna Zuza szuka domu : https://www.facebook...

Lekarski zwierzyniec | komentarzy: 22

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij