Prawa pracownicze

Lekarz to również pracownik i przysługują mu takie same prawa jak każdemu pracującemu. Nowe pomysły dyrekcji? Problem ze świadczeniami socjalnymi? Forum dla osób zatrudnionych w formie umowy o pracę.

Nocna pomoc doraźna ....... w szpitalu

2017-09-02 o godzinie 12:32:07

Jak wszystkim wiadomo książę zrobił nam psikusa pod postacią NiŚPD, które będą musiały posiadać szpitale. Pracuję w szpitalu pediatrycznym, gdzie dyrekcja chce startować z pomocą doraźną (czy tylko dla dzieci to nie wiadomo) i postanowił wstępnie obsadzić w pomocy lekarzy z Oddziału - tak naprawd...

Prawa pracownicze, Pediatria | komentarzy: 29

Nocny dyżur - czy ryzyko utraty zdrowia warte jest jakichkolwiek pieniędzy? Jakie jeszcze macie wskazówki minimalizowania ryzyka wielu chorób wywołanych pracą w nocy?Przeczytaj zanim udasz się na kolejne dyżury nocne.

2017-08-30 o godzinie 02:16:39

Ryzyko utraty zdrowia przez całonocne dyżury jak dla mnie nie jest warte żadnych pieniędzy.Cóż Ci z tych pieniędzy jeśli nie będziesz mieć zdrowia. Igranie z potrzebą snu to z pewnością jedna z przyczyn krótszej przeciętnej długości życia lekarzy. Na modelu zwierzęcym tortury w postaci braku ...

Prawa pracownicze, Neurologia, Psychiatria, Endokrynologia, Anestezjologia i intensywna terapia, Chirurgia dziecięca, Chirurgia klatki piersiowej, Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Chirurgia stomatologiczna, Chirurgia szczękowo-twarzowa, Choroby wewnętrzne, Kardiochirurgia, Medycyna ratunkowa, Urologia, Stomatologia ogólna, Położnictwo i ginekologia, Pediatria, Otorynolaryngologia, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Okulistyka, Neurochirurgia | komentarzy: 185

"Zejściówki" na umowie rezydenckiej

2017-08-10 o godzinie 12:25:51

Czy ktoś się orientuje ja jest z "zejściówkami" po dyżurach na umowie rezydenckiej? Wcześniej już ustalono, że pracodawca nie może odliczać pieniędzy z wypłaty i zasilać nimi budżet szpitala. Ministerstwo na ten temat wypowiada się w sposób ja na stronie 3 http://www.ozzl.org.pl/im...

Prawa pracownicze | komentarzy: 1

praca w gabinecie prywatnym

2017-07-07 o godzinie 20:20:52

Kiedy zaczeliście przyjmować pacjentów w prywatnym gabinecie? Prywatne centrum medyczne proponuje mi współpracę. Jestem w trakcie specjalizcji z położnictwa i ginekologii od prawie roku. Narazie nie czuję się na siłach przyjmo...

Prawa pracownicze, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 52

kolezenstwo vs niewolnictwo

2017-06-29 o godzinie 21:10:25

taka sytuacja: oddział zabiegowy; dwuosobowe dyzury, obaj dyzurni zaczynaja zabieg o 14:10 i a ich dyzur zaczyna sie o 15:00. Na IP lekarz który nie ...

Prawa pracownicze, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 7

Zakładam działalność gospodarczą, mam kilka pytań

2017-06-05 o godzinie 08:07:45

W związku, że zakładam działalność gospodarczą, mam kilka pytań. W CEIDG co nalezy wpisać Specjalistyczna Praktyka lekarska? Praktyka Lekarska?. Jak jest ze zgłoszeniem do...

Prawa pracownicze, Pediatria | komentarzy: 1

Zwolnienie kontrakt praca

2017-04-20 o godzinie 19:12:55

czy bedac na zwolnieniu chorobowym moge pracowac na kontakcie. Jesli ni...

Prawa pracownicze | komentarzy: 6

Stawka % za zabiegi medycyny estetycznej we współpracy z gabinetem

2017-04-20 o godzinie 14:11:16

Jaka stawke % dla lekarza wykonujacego zabiegi z...

Prawa pracownicze | komentarzy: 0

"Lojalka" , a zmiana warunków pracy.

2017-02-21 o godzinie 19:00:25

"Lojalka" , a zmiana warunków pracy. Mam pytanie czy może ktoś znalazł się w podobnej sytuacji: W 2013 roku rozpoczęłam specjalizację w trybie pozarezydenckim, otrzymałam umowę o pracę na czas określony, po roku do nowej umowy otrzymałam "lojalkę" do podpisana o przepracowaniu 3 lat po odbyciu sp...

Prawa pracownicze | komentarzy: 2

Narzucona praca w pozie

2017-02-19 o godzinie 17:34:37

Jestem lekarką która dopiero co zaczęła specjalizację w dość popularnej i ciężkiej do dostania się dziedzinie. Niestety w opcji pozarezydenckiej. Już na wstępie usłyszałam, że zostanę zatrudniona przez szpital o ile ja również dam c...

Prawa pracownicze | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij