Prawa pracownicze

Lekarz to również pracownik i przysługują mu takie same prawa jak każdemu pracującemu. Nowe pomysły dyrekcji? Problem ze świadczeniami socjalnymi? Forum dla osób zatrudnionych w formie umowy o pracę.

"Lojalka" , a zmiana warunków pracy.

2017-02-21 o godzinie 19:00:25

"Lojalka" , a zmiana warunków pracy. Mam pytanie czy może ktoś znalazł się w podobnej sytuacji: W 2013 roku rozpoczęłam specjalizację w trybie pozarezydenckim, otrzymałam umowę o pracę na czas określony, po roku do nowej umowy otrzymałam "lojalkę" do podpisana o przepracowaniu 3 lat po odbyciu sp...

Prawa pracownicze | komentarzy: 2

Narzucona praca w pozie

2017-02-19 o godzinie 17:34:37

Jestem lekarką która dopiero co zaczęła specjalizację w dość popularnej i ciężkiej do dostania się dziedzinie. Niestety w opcji pozarezydenckiej. Już na wstępie usłyszałam, że zostanę zatrudniona przez szpital o ile ja również dam c...

Prawa pracownicze | komentarzy: 7

Ciąża pod koniec rezydentury

2016-12-20 o godzinie 22:56:11

Ciąża na rezydenturze. Proszę o odpowiedz. To moj pierwszy post, być może są tu już takie wątki. Sytuacja hipotetyczna. Na 2,5 miesiąca przed koncem umowy rezydenckiej lekarka dowiaduje się ze jest w ciązy i ze ze wzgledu n...

Prawa pracownicze, Pediatria | komentarzy: 7

Dyżur w święta w dwóch Oddziałach (Wewnętrzny i Kardiologia)

2016-12-14 o godzinie 22:19:13

Jak w tytule. Jak zwykle nie ma ludzi na święta. Dyrekcja wymyśliła, że będziemy pełnić dyżur w dwóch oddziałach. Oba oczywiście mają ostry dyżur. SOR obstawiony innymi lekarzami. Jak na razie inform...

Wynagrodzenie za dyżury-niepełny etat

2016-12-12 o godzinie 23:05:02

Jestem zatrudniona w szpitalu na umowę o pracę w wymiarze 0,44 etatu-wt,śr,czw po 5,5h. Do niedawna miałam po 3 dyżury-dwa świąteczne, jeden "czarny", ale z powodu braków kadrowych ostatnio dyżuruję więcej, także w dni , w które normalnie nie przychodzę do pracy. Wydawało mi się, że mam płacone z...

Prawa pracownicze | komentarzy: 3

OPCJE ZATRUDNIENIA NA ODDZIALE I DYŻury...

2016-12-03 o godzinie 18:32:15

Witajcie, w moim szpitalu szykują się poważne zmiany, generalnie nikt na razie nic nie wie, ale chodzi o to ,że kazali nam pracownikom napisać swoje propozycję na jakich zasadach chcemy pracować, i mamy przestać dyżurować przez firmę vzewnętrzną tylko przejść na dyżury szpitalne, zastanawiam się ...

Doświadczeni Koledzy i Koleżanki - proszę o dobre rady - umowa o pracę w POZ.

2016-12-03 o godzinie 10:48:26

Witam serdecznie, Bardzo proszę o informacje/ porady na temat umowy o pracę w POZ. Jestem lekarzem specjalistą Chorób Wewnętrznych, w moim szpitalu zmiany idą już tylko w złym kierunku, więc po 300godz pracy/mc postanowiłam zmienić miejsce i tryb pracy - na POZ. Za kilka dni mam rozmowę z dyr...

Prawa pracownicze, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 14

OZZL- czy to się opłaca?

2016-11-11 o godzinie 16:40:07

OZZL- c...

Prawa pracownicze | komentarzy: 127

Kolejny dyżur przed upływem 11 godzin (rezydentura).

2016-11-07 o godzinie 22:46:25

Kolejny dyżur przed upływem 11 godzin. Rezydentura. Wpisano mi w grafik dyżur na SOR (w tej samej placówce, praca w ramach "dyżuru na izbie przyjęć" jak to ujmuje program specjalizacji). następnego dnia po dyżurze na oddzia...

Prawa pracownicze | komentarzy: 3

Zabezpieczenie IP internistycznej do godz 15- jak u was to wygląda?

2016-10-25 o godzinie 21:12:27

Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda u Was organizacja pracy jeśli chodzi o dyżury do godz 15.30. U mnie jest tak że jestli mam danego dnia dyżur ( jestem zatrudniona na etacie) w umowie mam napisane że zaczynam dyżur od 15.30 -tyle w teorii a w praktyce wygląda to tak że obst...

Prawa pracownicze, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij