Prawa pracownicze

Lekarz to również pracownik i przysługują mu takie same prawa jak każdemu pracującemu. Nowe pomysły dyrekcji? Problem ze świadczeniami socjalnymi? Forum dla osób zatrudnionych w formie umowy o pracę.

urlop po macierzyńskim , przedłużenie rezydentury

2018-07-20 o godzinie 10:30:19

Drogie mamy....proszę o porade ....Został mi do odbycia miesiąc stażu w ramach rezydentury - teraz kończy mi się urlop roczny po ...

Prawa pracownicze | komentarzy: 0

Witam!. Mam pytanie; jak...

2018-07-02 o godzinie 09:58:21

Witam!. Mam pytanie; jak wygląda sytuacja z ustawą podnoszącą pencje dla lekarzy rezydentów i specjalistów, która miała wejść z dniem 01.07.2018? Jak j...

Prawa pracownicze | komentarzy: 1

Zarządano ode mnie wpisu o braku nosicielstwa SS.

2018-06-24 o godzinie 15:29:53

Drodzy.Po "100" latach pracy u 6go już z kolei publicznego pracodawcy przy okazji (dla mnie pierwszych w tej firmie) badań okresowych zarządano ode mnie wpisu o braku nosicielstwa SS. Oczywiście badanie było zrobione w latach 90ych do pierwszej pracy.Potem ...

Prawa pracownicze, Medycyna pracy | komentarzy: 4

schodzenie po dyżurze

2018-06-15 o godzinie 16:18:55

Witam Jak to u Was jest? Sc...

Prawa pracownicze, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 4

Praca w poradni przyszpitalnej w godzinach popoludniowych

2018-05-24 o godzinie 21:47:47

Proszę Kolegów o radę lub informacje. Chodzi o kwestie pracy w specjalistycznej poradni przyszpitalnej? A konkretnie o godziny popołudniowe. Tzn czy wysłany do...

Prawa pracownicze | komentarzy: 6

Transporty medyczne z lekarzem - brak regulacji wewnętrznych szpitala

2018-05-21 o godzinie 22:46:41

Witam. Z pewnością podobne sprawy już miały miejsce,ale zapytam: Pełniąc dyżur w Oddziale Kardiologicznym z OIOK (jako jedyny lekarz) w jednym z powiatowych szpitali na umowie cywilno-prawnej miałem konieczność przesłania pacjenta do ośrodka o wyższej referencyjności w celu podjęcia pilnego lecz...

Prawa pracownicze | komentarzy: 4

Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska - cwaniactwo dyrekcji

2018-05-03 o godzinie 14:12:22

Witam, jestem lekarzem rezydentem z pediatrii, dyżuruję na Oddziale Dziecięcym w jednym ze szpitali powiatowych. Szpital ma problem z obsadzeniem dyżurów w NPL (który znajduje się właśnie w szpitalu podobnie jak oddziały), zwłaszcza przez lekarzy badających dzieci (od 01.10.17 nie musi już być ta...

Prawa pracownicze, Pediatria | komentarzy: 19

Umowa o pracę a ipl?

2018-04-12 o godzinie 10:17:44

Witam. Chciałabym poprosić o poradę w kwestii zatrudnienia. Od dwóch lat pracuje w NZOZ w ramach umowy o pracę i w chwili obecnej chciałabym dodatkowo podjąć ...

Prawa pracownicze | komentarzy: 1

zejście po dyżurze a ZUS-ZLA dnia następnego

2018-03-28 o godzinie 22:53:31

Proszę o radę. Jestem na dyżurze od 15:35 do 08:00. Coś mnie rozkłada od kilku godzin, chrypa straszna, kaszel. Nie wiem, jak będzie jutro. Jutro po zejściu z dyżu...

Prawa pracownicze | komentarzy: 0

Część lekarzy NIE będzie mogła dorabiać

2018-03-11 o godzinie 09:43:58

Część lekarzy N...

Prawa pracownicze | komentarzy: 13

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij