Wybór specjalizacji

Jeden z najważniejszych momentów w całej karierze medycznej. Porady dla lekarzy szukających wskazówek dotyczących trudnego wyboru przyszłej specjalizacji.

osteoporoza

2018-05-20 o godzinie 17:15:33

uprzejmie proszę o poradę.Osoba mi bliska mężczyzna l 79 od kilkunastu lat POCHP kat D Wielokrotnie leczony sterydami. TK kompresyjne złamania trzon...

Wybór specjalizacji, Reumatologia | komentarzy: 3

Specjalizacja z interny w zachodniopomorskim

2018-05-19 o godzinie 13:33:22

Specjalizacja z interny w zachodniopomorskim - gdzie? Szukam opinii obecnych i byłych rez...

Wybór specjalizacji, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 0

Interna pod Warszawą - gdzie najlepiej?

2018-05-19 o godzinie 13:27:48

Jak w temacie. Grodzisk Maz., Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, ew. jakieś inne miejsca? Chodzi przede ws...

Wybór specjalizacji, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 7

Anestezjologia w lubuskim - opinie

2018-05-17 o godzinie 16:46:24

Witam, myślę o rozpoczęciu specjalizacji z AiIT w województwie lubuskim. Bardzo proszę o opinie w jakim ośrodku warto rozpocząć szkolenie. Szczególnie zależy mi na opiniach o szpitalach...

Wybór specjalizacji, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 1

Interna czy ginekologia czy pediatria? Pomóżcie :)

2018-05-12 o godzinie 15:31:50

Pomóżcie mi w wyborze specki- wady, zalety, zachęty, zniechęcenie...chcę docelowo zrobić endokrynologię- waham się czy zaczynać od interny czy od ginekologii, ew pediatrii. Wiem, że to zupełnie różne specki- jedna to zabiegówka, a druga nie. I jako że zdaję sobie z tego sprawę to dlatego proszę o...

Wybór specjalizacji | komentarzy: 8

Gdzie w Polsce na ortopedie?

2018-05-11 o godzinie 13:01:51

W jakich miejscach w Polsce polecacie robić ortopedie? Chodzi mi zarówno o region Polsk...

Wybór specjalizacji, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 24

Rezydentura z medycyny rodzinnej w Toruniu.

2018-05-10 o godzinie 09:00:59

Witam, czy może posiada ktoś opinie o przychodniach w Torun...

Wybór specjalizacji, Medycyna rodzinna | komentarzy: 0

Gdzie lepiej robić specke z ortopedii?

2018-05-08 o godzinie 12:26:03

Gdzie lepiej robić specke z ortopedii? W małym czy dużym szpitalu i czy macie jakieś szpitale warte polecenia w Warszawie i...

Wybór specjalizacji, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 6

Rozpoczęcie specjalizacji w nowym systemie, przez SMK

2018-04-27 o godzinie 10:28:31

Witam wsztstkich w sesji wiosennej 2018 zostałem zakwalifikowany do odbywania specjalizacji z ortopedii w trybie pozarezydenckim (to akurat nieważne). Ustaliłem z kierownikiem Oddiału w którym będę ją odbywał że rozpocznę od czerwca - paniw Urzędzie Wojewódzkim powiedziała mi że mam na to 3 m...

Wybór specjalizacji, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 3

Medycyna pracy - Płock/Warszawa

2018-04-26 o godzinie 13:55:47

Czy ktoś może robi ...

Wybór specjalizacji, Medycyna pracy | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij