Wybór specjalizacji

Jeden z najważniejszych momentów w całej karierze medycznej. Porady dla lekarzy szukających wskazówek dotyczących trudnego wyboru przyszłej specjalizacji.

Poszukuję osób specjalizujących się w szpitalu w Grudziądzu.

2018-01-13 o godzinie 18:39:42

Poszukuję osób specjalizujących się w szpital...

Wybór specjalizacji, Pediatria, Radiologia i diagnostyka obrazowa | komentarzy: 0

Zmiana rezydnetury

2018-01-12 o godzinie 15:10:54

Witam czy ktoś mógłby sie podzielić doświadczeniem odnośnie zmian rezydentury. Obecnie jestem na onkologi...

Wybór specjalizacji | komentarzy: 0

Zmiana trybu specjalizacji

2018-01-11 o godzinie 15:46:56

Czy orientujecie się, czy możliwe jest wystartowanie w rekrutacji na specjalizację pozarezydencką ( tą samą, z której robię obecnie...

Wybór specjalizacji | komentarzy: 5

Jestem na rezydenturze ze...

2018-01-11 o godzinie 12:12:38

Jestem na rezydenturze ze stomatologii zachowawczej z endodoncji. Czy w przypadku rezygna...

Wybór specjalizacji, Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją | komentarzy: 1

Poszukuję osób robiacych specjalizacje z medycy pracy WOMP RADOM

2018-01-10 o godzinie 10:27:38

Witam poszukuje kontaktu z osobami odbywają...

Wybór specjalizacji, Medycyna pracy | komentarzy: 1

Okulistyka - miejsca rezydenckie 2018

2018-01-09 o godzinie 13:05:28

Dzień dobry, Doszła do mnie plotka, że podobno w tym roku, decyzją konsultanta krajowego, nie zostanie przyznana ani jedna rezydentura z okulistyki w województwie mazowieckim. Nie ...

Wybór specjalizacji, Okulistyka | komentarzy: 15

Ortodoncja za granicą

2018-01-06 o godzinie 17:19:14

Hello :) chciałem zapytać czy ktoś może orie...

Wybór specjalizacji, Ortodoncja | komentarzy: 0

Moitorowanie OUN w OIT

2017-12-31 o godzinie 11:54:56

Jakie metody monitorowania multimodal...

Wybór specjalizacji, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 13

Endokrynologia w praktyce

2017-12-28 o godzinie 18:36:53

Witam, Zastanawiam się nad zmianą specjalizacji i po głowie chodzi mi endokrynologia. Niestety dotychczas nie miałem okazji przekonać się jak wygląda praca na oddziale endokrynologicznym. Mam nadzieję to zmienić, ale zanim to nastąpi chciałbym się zorientować trochę w temacie. Czy ktoś mógłby m...

Wybór specjalizacji, Endokrynologia | komentarzy: 5

Specjalizacja "na odległość"

2017-12-22 o godzinie 14:55:05

Witam, jestem zainteresowana specjalizacją z kardiologii, ale mój szpital nie posiada akredytacji. Wiem, że do tej po...

Wybór specjalizacji, Kardiologia | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij