Wybór specjalizacji

Jeden z najważniejszych momentów w całej karierze medycznej. Porady dla lekarzy szukających wskazówek dotyczących trudnego wyboru przyszłej specjalizacji.

Neurologia w Warszawie

2017-03-29 o godzinie 16:41:51

Witam starsze koleżanki i starszych kolegów, poszukuję kogoś, kto mógłby napisać kilka słów o swoich ...

Wybór specjalizacji, Neurologia | komentarzy: 1

Porada co do ortopedii

2017-03-28 o godzinie 11:55:32

Witam. Mam pewien problem, i proszę o konsultację:) W trakcie studiów i przez część stażu zawsze myślałem o internie - diagnostyka i leczenie - był to dla mnie obraz lekarza idealnego. Do tego raczej widziałem siebie za biurkiem w gabinecie. Jednak w trakcie stażu bardzo spodobała mi się ginekol...

Wybór specjalizacji | komentarzy: 5

Specjalizacja z alergologii

2017-03-23 o godzinie 21:47:02

Szukam kogos kto robi specjalizacje...

Wybór specjalizacji, Alergologia | komentarzy: 0

Medycyna ratunkowa - czy warto?

2017-03-21 o godzinie 12:07:46

Siema! Zastanawiam się, czy po anestezji warto dorobić sobie ratunki. Przez ostatni czas miałem główni dyżury konsultacyjne w SOR (jako anestezjolog) i nawet mi się podobało. Ale to były głównie zejścia ...

Wybór specjalizacji, Anestezjologia i intensywna terapia, Medycyna ratunkowa | komentarzy: 14

Radiologia - Warszawa

2017-03-16 o godzinie 16:57:07

Chciałabym sie dowiedziec jak wygladało w tym roku dostanie sie na specke z radiologii w Wa...

Wybór specjalizacji, Radiologia i diagnostyka obrazowa | komentarzy: 0

Geriatria po medycynie rodzinnej

2017-03-15 o godzinie 14:51:00

Witam, bardzo bym się chciała dowiedzieć więcej o specjalizacji z geriatrii, tzn. sama jestem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej i w przyszłości plan...

Wybór specjalizacji | komentarzy: 0

Czy warto robić specjalizacje w stomatologii

2017-03-14 o godzinie 17:44:43

Czy warto robić specjalizacje stomatologiczną? Pomijając liczbę przyznanych rezydentur, zastanawiam się co myślicie i co radz...

Wybór specjalizacji | komentarzy: 0

Medycyna Pracy za w Rzeszowie

2017-03-03 o godzinie 10:56:54

Witam kolegów i koleżanki. Niedługo przyjdzie czas na wybranie przeze mnie specjalizacji. Ze względu na usposobienie i predyspozycje najplodpowiedniejsza wydaje się dla mnie medycyna pracy. Czy mogę prosić o opinie lekarzy w trakcie tej spe...

Wybór specjalizacji, Medycyna pracy | komentarzy: 2

Interna - Czy warto? Jak tak to gdzie na śląsku? Rezydentura czy etat?

2017-03-03 o godzinie 00:03:02

Jestem w trakcie stażu podyplomowego i to chyba najwyższy czas żeby się określić. Na studiach najbardziej podobała mi się interna i z tym wiązałem przyszłość, jednak w trakcie stażu bardzo wielu lekarzy zniechęcało mnie do tej specjalizacji. Czy jest ona satysfakcjonująca? Czy jak lekarze innych ...

Wybór specjalizacji, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 3

Patomorfologia na śląsku-gdzie robić specjalizację?

2017-03-01 o godzinie 15:41:56

Mam pytanie na temat miejsc do robienia specjalizacji w województwie śląskim, szczególnie interesuje mnie Zabrze. Jaka jest atmosfera w zak...

Wybór specjalizacji, Patomorfologia | komentarzy: 1

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij