Lekarskie kulinaria

Sztuka kulinarna w niczym nie ustępuje muzyce, malarstwu oraz poezji. Specjalne forum dla lekarzy, którzy lubią gotować i tych, którzy chcieliby polubić to zajęcie. Wymiana doświadczeń, przepisów, wspólne gotowanie.

Przetwory

2017-07-09 o godzinie 22:31:56

Przetwory Sok ...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 6

Ciekawi mnie ilu lekarzy jest witarianami.

2017-05-21 o godzinie 08:57:17

Ja od prawie 30 lat jestem wegetarianką ( powodów etycznych ) a od kilku ...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 155

"Odkwaszanie" organizmu sokiem cytrynowym - jak działa i jak pogodzić je z prawem zachowania masy ???

2017-04-15 o godzinie 23:49:05

Do napisania tego postu zainspirowały mnie słowa @Ikkony (nie tylko zresztą) o "odkwaszającym" działaniu soku cytrynowego. Wiele osób, zwłaszcza dietetyków, operuje ostatnio terminem "zakwaszenie organizmu" nie utożsamiając go z KWASICĄ, ale upatrując w nim czynnik ryzyka różnych dolegliwości. ...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 31

Cała prawda o rybach

2017-02-19 o godzinie 14:47:35

Patrz co jesz i co zalecasz pacjentom...

Lekarskie kulinaria, Alergologia, Choroby wewnętrzne, Epidemiologia, Dermatologia i wenerologia, Gastroenterologia, Pediatria, Zdrowie publiczne | komentarzy: 86

Kapusta kiszona.

2016-11-05 o godzinie 12:38:02

Jak zrobi...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 59

Gofry belgijskie

2016-08-06 o godzinie 23:29:44

Nie wiem jak smakują te w Belgii, ale odkąd posmakowałam ich w pewnej warszawskiej kawiarence to się w nich zakochałam :) Od tamtej pory, jak tylko jestem w Warszawie, swe kroki kieruję na Senatorską. A dziś udało mi się odtworzyć ten smak w domu :))) Może kogoś ucieszy przepis. Na mojej gofrowni...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 31

chłodniki na upały

2016-07-31 o godzinie 06:36:46

Gdy pot się leje, gorąc w kuchni, wsz...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 6

Wasze ulubione wina, wpisujcie swoje typy, a ja spróbuję nie popaść w alkoholizm testując:)

2016-07-24 o godzinie 17:54:39

Jak w temacie. Zakładam temat winiarski na forum lekarskim (prawie się rymuje:)) zainspirowany dyskusją o Gruzji na dziale podróżniczym (uwielbiam Gruzińskie wina, ale jak wszyscy wiedzą wina to nie tylko, a właściwie to przede wszystkim nie Gruzja, tylko stary kontynent, ew. Chile, RPA etc...). ...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 195

Gdzie smacznie zjeść w Krakowie? (spin off TIP-u:))

2016-05-17 o godzinie 00:00:43

Pytanie jak w temacie. Znac...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 148

baranina

2016-05-06 o godzinie 22:52:23

Ostatnio na dyżurze dowiedziałem się o źródle dobrej, ekologicznej baraniny a właściwie prawie jagnięciny bo poddawane dekapitacji są półroczne zwierzęta, a ciężar tuszy z reguły wynosi ok 20 kg. Jedynym problemem poza świadomością wyroku na niewinnym zwierzęciu jest fakt, że właś...

Lekarskie kulinaria | komentarzy: 23

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij