Relacje między lekarzami

Sprawy między lekarzami. Przyjemne, jak i te kłopotliwe sytuacje w relacjach lekarz-lekarz. Podziel się wydarzeniami z pracy! Sprawdź co myślą lekarze o kolegach i koleżankach, z którymi współpracują, lub u których się leczą...

WIZYTY SPECJALISTYCZNE NA PILNE

2017-11-11 o godzinie 20:05:31

Co pewien czas podchodzi do mnie w NFZ pacjent ze skierowaniem i dopiskiem pilne. Do reumatologa nie ma tak wielu wskazań na pilne, a zwykle te które idą na pilne wcale pilne nie są. Zazwyczaj jak takie sk...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 1

Lekarz lekarzowi wilkiem

2017-11-02 o godzinie 19:39:17

Witam.Bardzo proszę kolegów o pomoc w dość nietypowej /a może raczej typowej /sytuacji ,która spotkała mnie i moją moją rodzinę. Mój ojciec lat 85 nagle dostał bóle brzucha,nudności temp 40 stopni,brak kontaktu ,dzień wcześniej był i IP z masywnym krwiomoczem.Mama i sąsiadka zadzwonił...

Relacje między lekarzami, Medycyna ratunkowa | komentarzy: 140

Biseksualizm (orientacja seksualna) Biromantyczność (orientacja romantyczna). Biseksualność podtypy , związki i zapytania.

2017-09-23 o godzinie 22:58:04

Z okazji międzynarodowego dnia Biseksualności (23 wrzesień) pozwoliłem sobie zamieścić post na ten temat, którego dotychczas o dziwo na konsylium nie było.Nie ma co chować tematu pod poduszkę i udawać, że zjawisko nie istnieje. Może potwierdzać to stan rzeczy, że to najbardziej skryta grupa z mni...

Relacje między lekarzami, Seksuologia, Psychiatria | komentarzy: 54

Infekcja przeciwwskazaniem do MRI? O co kaman?

2017-09-22 o godzinie 15:57:41

Właśnie wyszła ode mnie pacjentka- generalnie młoda zdrowa kobieta, skierowana na MRI odcinka szyjnego (utrzymujące się parestezje i osłabienie czucia w dermatomie C7 po urazie ). Ogólnie: proste i dobre d...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 6

.

2017-09-22 o godzinie 15:45:23

Relacje między lekarzami | komentarzy: 2

Przeniesienie do innego szpitala

2017-09-12 o godzinie 23:23:38

Które akty prawne mówią o konieczno...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 0

kardiologiczne widzi mi się

2017-08-28 o godzinie 19:46:02

Czy szanowni kardiolodzy mogą mieć poważanie u lekarzy POZ po takim wypisie gdzie są trzy leki obniżające krzepliwość trzy leki moczopędne i kilka niew...

Relacje między lekarzami, Kardiologia, Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne, Zdrowie publiczne, Medycyna ratunkowa | komentarzy: 47

lekarski malzonek z taka sama specjalizacja lub pracujacy na tym samych oddziale

2017-06-19 o godzinie 10:03:22

Hej, Czy sa tutaj malzonkowie z taka sama specjalizacja lub pracujacy ...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 38

"Reklamacje szpitalne"- kiedy chory powinien wrócić do szpitala, który go niedawno leczył?

2017-06-08 o godzinie 00:20:38

W przypadkach chirurgicznych sprawa dość jasna: powikłania przyjmuje oddział, który rozpoczynał leczenie. A w innych sprawach? Pewien pacjent miesiąc temu opuścił szpital, w którym leżał przez 3 miesiące na 3 czy 4 oddziałach. Z powodu pogorszenia stanu trafił do innego szpitala, o niższej randz...

Relacje między lekarzami, Choroby wewnętrzne, Medycyna ratunkowa | komentarzy: 36

szum kręgosłupa czyli otospychoneurologia stosowana

2017-05-21 o godzinie 22:58:56

Od czasu do czasu trafia mi się pacjent twierdzący, że cierpi na "szumy w uszach" i że wizytę u neurologa miał mu zasugerować laryngolog wskazując że rzekome szumy "mogą być od kręgosłupa szyjnego". No i ja zawsze się zastanawiam w jaki ...

Relacje między lekarzami, Neurologia, Neurochirurgia, Otorynolaryngologia | komentarzy: 42

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij