Relacje między lekarzami

Sprawy między lekarzami. Przyjemne, jak i te kłopotliwe sytuacje w relacjach lekarz-lekarz. Podziel się wydarzeniami z pracy! Sprawdź co myślą lekarze o kolegach i koleżankach, z którymi współpracują, lub u których się leczą...

Norma opisu radiologicznego badania ultrasnograficznego jamy brzusznej

2018-05-18 o godzinie 10:05:47

USG jamy brzusznej - płat prawy wątroby 170 mm, - trzustka w normie, - śledziona w normie - nerki bez złogów , w układzie ...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 2

Bezduszne zachowanie lekarzy !

2018-02-28 o godzinie 07:33:27

Kobieta 89- letnia upadła i doszło do złamania szyjki kości udowej. Pogotowie zawiozło ją na oddział chirurgiczny , gdzie została przed kilkoma dniami zoperowana. Obecnie jest nadal leżąca, nie jest pionizowana , cierpiąca, krzyczy z bólu , nie kontroluje zwieraczy. Lekarz oznajmił ,że w tych dni...

Relacje między lekarzami, Chirurgia ogólna, Rehabilitacja medyczna | komentarzy: 140

Czy należy zastosować proponowane przez kol.kardiologów preparaty

2018-02-21 o godzinie 22:54:43

Nie wiem jak postąpić - mam wątpliwosci czy należy ...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 1

Punkty edukacyjne dla seniorów.

2018-02-12 o godzinie 18:11:15

Prezes Warmińsko - Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie p. Zabłocki ogłosił i zrealizował twierdzenie o wyższości punktów edukacyjnych nad zdrowym rozsądkiem! Dowód: lekarze, którzy nie zebrali odpowiedniej ilości tych punktów / niestety nie określił ilości / bez względu na wiek / rencista nawe...

Relacje między lekarzami, Medycyna sądowa | komentarzy: 17

trzecia osoba z karteczka od Okulisty celem wypisania skierowania na badania

2018-01-22 o godzinie 12:29:47

Brak sił mi się tłumaczyć kolejny raz kto powinien wystawić skierowanie na badania przed przyjęciem do szpitala celem leczenia operacyjnego zaćmy. 2 osoby mieli skierowanie , a trzecia t...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 84

Opt-out w CZMP w Łodzi

2018-01-11 o godzinie 17:20:57

A tymczasem trwa wypowiadanie opt-out i.... walka z "niepokornymi...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 2

Praca z lekarzami spoza UE, Wasze opinie?

2018-01-08 o godzinie 21:24:25

Chcielibyście pracować razem z lekarz...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 11

WIZYTY SPECJALISTYCZNE NA PILNE

2017-11-11 o godzinie 20:05:31

Co pewien czas podchodzi do mnie w NFZ pacjent ze skierowaniem i dopiskiem pilne. Do reumatologa nie ma tak wielu wskazań na pilne, a zwykle te które idą na pilne wcale pilne nie są. Zazwyczaj jak takie sk...

Relacje między lekarzami | komentarzy: 7

Lekarz lekarzowi wilkiem

2017-11-02 o godzinie 19:39:17

Witam.Bardzo proszę kolegów o pomoc w dość nietypowej /a może raczej typowej /sytuacji ,która spotkała mnie i moją moją rodzinę. Mój ojciec lat 85 nagle dostał bóle brzucha,nudności temp 40 stopni,brak kontaktu ,dzień wcześniej był i IP z masywnym krwiomoczem.Mama i sąsiadka zadzwonił...

Relacje między lekarzami, Medycyna ratunkowa | komentarzy: 150

Biseksualizm (orientacja seksualna) Biromantyczność (orientacja romantyczna). Biseksualność podtypy , związki i zapytania.

2017-09-23 o godzinie 22:58:04

Z okazji międzynarodowego dnia Biseksualności (23 wrzesień) pozwoliłem sobie zamieścić post na ten temat, którego dotychczas o dziwo na konsylium nie było.Nie ma co chować tematu pod poduszkę i udawać, że zjawisko nie istnieje. Może potwierdzać to stan rzeczy, że to najbardziej skryta grupa z mni...

Relacje między lekarzami, Seksuologia, Psychiatria | komentarzy: 54

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij